Richard Dean Anderson

8,4
1 652 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Dean Anderson

Rola Angusa MacGyvera jest jego życiową rolą. Kiedy tylko gdziekolwiek zobaczę jego zdjęcie pierwsze co pomyślę to MACGYVER a nie RICHARD DEAN ANDERSON... Kurcze nawet się nie spodziewałem, ze gdy zaczynali kręcić owy serial miał już 35 lat na karku... Wydawało mi się, że był młodszy ale cóż... W chwili obecnej ma 56 lat... Wyobrażacie sobie MacGyvera w wieku 56 lat ? Ja nie... Ale cóż... Naprawdę świetna rola w serialu.

michaki999

na prawde "zloty czlowiek"!!!:) o nim nie da sie zle myslec...oby takich ludzi bylo wiecej na swiecie...:)

michaki999

na prawde "zloty czlowiek"!!!:) o nim nie da sie zle myslec...oby takich ludzi bylo wiecej na swiecie...:)

użytkownik usunięty
michaki999

Super aktor, w Stargate SG-1 nie tylko bawi ale i potrafi dowodzić w naprawdę paskudnych sytuacjach a w dodatku świetnie się bawi na planie przez co, serial ten ogląda się z WILEKą przyjemnością. Szkoda tylko, że chłopaczyna zrezygnował z aktorstwa, ale z drugiej strony zrobił to w imię szczytnego celu, a mianowicie chciał być bliżej rodziny. Gdyby nie RDA Gwiezdne wrota straciłyby swój blask i urok. No i nie zapominajmy o genialnym MacGyverze. Naprawdę super aktor... Ocena (10/10)

michaki999

Aktor jednej jedynej roli - MacGyver...

Motorcycle_Boy

Obejrzyj sobie inne filmy czy seriale z jego udzialem- osobiście uważam że szufladkowanie go w taki sposób jest dla niego bardzo krzywdzące. Świetny aktor. Gdyby nie to że wystąpił w Stargate to ten serial nie byłby tak udany. Jest genialny.

Motorcycle_Boy

Dla mnie to obiektywnie 2 ról - Angus i Jack, ale emocjonalnie w 95% Jack.

Motorcycle_Boy

Chyba tylko w Polsce, u niemiaszków bardziej jest znany z SG1 gdzie serial miał największą popularność. Ale co ja pacze ten wpis ma 10 lat xD. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones