Richard Dean Anderson

8,4
1 660 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Dean Anderson

Mimo iż uwielbiam MacGyvera i Gwiezdne Wrota, to jednak nic nie uratuje R.D.A. przed opinią przeciętniaka. Jego kariera nie była błyskotliwa, rzadko, jeśli w ogóle, się o nim słyszało. Pół życia spędził w dwóch ww serialach. Nie jest też jakoś specjalnie utalentowany.

Wookie_LG

A tu sie z toba niezgodze gdyz rola w filmie "W pułapce namiętności" była naprawde bardzo dobra!!

juju2

jak sobie chcesz... cieszę się, że ktoś się jednak RDA interesuje, że masz swoje zdanie (życie było by nudno, gdyby każdy był taki sam), ale zdania nie zmienię

Wookie_LG

Nikt nie mówi, że to talent na miarę Roberta De Niro.
Nikt z nas też nie uważa, że to jeden z 10 najlepszych aktorów świata,
jednak przeciętności bym mu nie przypisywał. W rankingu filmweb (w którym są też aktorzy polscy) jest tuż poza TOP 200.
Oczywiście zawsze znajdą się osoby, które stwierdzą że ranking jest tendencyjny, ale nie obchodzi mnie to.
Dla mnie RDA to może nie najlepszy aktor, ale zdecydowanie powyżej przeciętnej.

Psemik

http://spectacle.provocateuse.com/show/richard_dean_anderson/04 - chłe chłe chłe :D

Psemik

No nie wiem czy Richard jest taki przeciętny....w końcu w latach 80 gdy powstawało mnóstwo seriali w Stanach trzeba było mieć to coś w sobie by wypłynąć na powierzchnię. Jest bardzo wielu aktorów którzy zginęli gdzieś na dnie kultury masowej. Richardowi mogła odbić szajba po Mac Gyverze ( tzw sodówka ) ale pokazał kawałek zajebistego aktorstwa w Stargate. Jak dla mnie genialny serial.

Dorota74

Dorota - nic dodać nic ująć :)

Psemik

Dziękuje za uznanie :) Szukam jego filmografii ale ciężko coś trafić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones