Richard HarrisI

Richard St. John Harris

8,3
13 736 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Harris

Richard Harris to aktor wybitny a nie jakaś popierdółka. Czemu o tym piszę? Osobiście dałem mu 10/10 i był to 1000głos wprowadzający tego genialnego aktora do top10, jednak po zaledwie 24godzinach miał 1019głosów a jego nota spadła (dane z pamięci, mogą być niedokładne) z 9,06 do 8,9. Rozumiem więc, że te 19 osób celowo zaniżyło Harrisowi notę aby wyrzucić go z top10? Ludzie do czego to prowadzi? Zastanówcie się. A Richard Harris był tak znakomitym aktorem, że po prostu skandalem jest postawienie mu noty niższej niż 7 (rozumiem, że ktoś może go nie lubić ale trzeba docenić kunszt mistrza!). Apeluję więc, żeby każdy chcący mu wystawić niższą notę osobnik obejrzał chociaż 3 dobre filmy z Richardem a potem, jeśli nie zmieni zdania co do oceny wyrazi swą negatywną opinię wraz z racjonalnym uzasadnieniem na forum. Chętnie przeczytam i skomentuję. Dziękuję i pozdrawiam.

banchoo

to jest również ranking popularności

Janko_Muzykant

"Ludzie do czego to prowadzi?"
Do niczego. Harris był dobrym aktorem bez względu na to, gdzie teraz jest na Filmweb. To strona dla ludzi, daj im prawo do głosowania. Jeżeli uznali, że Harris nie zasługuje na Top 10, to niech w nim nie będzie. A jak inaczej to inaczej, i tak dalej, a zawsze nie istnieje nigdzie. oO

MR_ciachciach

Może źle się wyraziłem. Nie chodzi mi o to, że komuś może się nie podobać gra aktorska Harrisa. Ja po prostu odnoszę wrażenie, że ludzie nie znają tego aktora i celowo zaniżają mu ocenę, choć nie widzieli go na ekranie. Apeluję o to by ludzie nie wystawiali bezmyślnie "1" każdemu nowemu nazwisku na liście. Niech po prostu przejdą obok tego obojętnie a ocenę wystawią kiedy już się zapoznają choć w części z filmografią danego aktora.
Czy ten ranking jest taki istotny? Chyba nie, więc jaki sens jest w zaniżaniu lub zawyżaniu not niektórym aktorom? "Do czego to prowadzi?" Właśnie tego nie rozumiem, ale chciałbym, żeby ranking jak najlepiej oddawał "wartość" aktorów znajdujących się w nim. Pewnie to głupie, bo jak wspomniał kolega wyżej, to faktycznie jest bardziej ranking popularności niż umiejętności.

banchoo

spoko, ja daje jedyneczki gwiazdkom serialowym lub aktorom znanym tylko z jednego serialu lub np. zmierzchu czy jakichs tam transformers, gdy wchodza np. do top 20 i nie widze w tym nic zdroznego. Harrisowi nie dam, choc bachornia i tak pewnie zarzucila go 10 tylko ogladajac z nim harrego pottera. zostawiam bez oceny, bo nie widzialam zbyt duzej ilosci filmow z nim, ale jego obecnosc nie razi w oczy, bo nie jest gwiazdka jednego, popularnego filmu. widac, ze gosc ma spory dorobek

użytkownik usunięty
s_w

Ten Ranking jest gówno warty, Gene Hackman na 180 miejscu a był kiedyś w top10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones