Richard HarrisI

Richard St. John Harris

8,3
13 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Harris

niech ktoś zmieni to zdjęcie bo tu wygląda jak zwyczjny menel z tą fają w pysku.

Jake14

Ty sam wyglądasz jak menel. Zdjęcie jest zajebiste. Napewno nie chce aby zdjecie zostalo zmienione na jakies ze starym piernikiem w kapeluszu i siwa broda po pas

Jake14

bez żartów, to jest jego najlepsze zdjęcie jakie widziałem w sieci, autorstwa naprawde renomowanego fotografa Nigela Parry'ego. Zobacz jakim sławom robił zdjęcia. A fota jest genialna.

Jake14

Bez urazy... ale to i tak sto razy lepsza fota od twojej. ;)

tralallalala

Nie zmieniać. Zdjęcie jest znakomite.

Jake14

Jako że w sporej mierze to ja odpowiadam za zmiany zdjęć... muszę stwierdzić, że to zostaje, bo jest wręcz genialne! :)

Pinokio1983

To jak już tu jestem to pozwolę sobie powiedzieć:
to zdjęcie jest świetne, fajnie że zostało.

Puszukaj lepszych zdjęć, może w podobnym stylu co Harrisa dla:
Jamesa Coburna i Henry'ego Fondy, oba są mało reprezentatywne :-)

Jake14

W "pysku"? Do niedawna sądziłam, że pysk ma piesek, nie człowiek ...

Salo Concorde

Jest to wspaniały aktor a w ustach ma swój ulubiny atrybut palił 3paczki papierosów dziennie,pewnie dlatego umarł na raka płuc

kataf

Umarł na ziarnicę złośliwą, ale nie wiem, czy spowodowane jestt o paleniem.

Z tą fajką wygląda tu bardzo artystycznie :)

użytkownik usunięty
Jake14

Zdjęcie jest genialne.

Jake14

Zdjęcie to szczyt zajebistości. Nie jakiś pieprzony laluś z filmu dla 12 latek.

Jake14

zdjęcie jest świetne! z tą fajeczką wygląda bardzo dobrze (o ile fajeczka może wyglądać fajnie ;) ) a menele są brudni, a czy widzisz, żeby on był brudny? to, że starszy pan na zdjęciu ma zarost i pali nie znaczy od razu, że jest menelem ;) przynajmniej ja tak nie uważam

Jake14

Zdjęcie jest super, jaki menel, puknij się w czoło. Jest tu interesujący i przystojny jak diabli, pomimo pewnie co najmniej siedemdziesiątki na karku, kasuje wyglądem wszystkich gogusiów i lalusiów, którymi nas teraz raczą filmy (porzygać się można od tej słodkości)!

użytkownik usunięty
Jake14

Znakomite zdjęcie, klasa sama w sobie.

użytkownik usunięty
Jake14

Zmień sobie avatar. Wyglądasz jak p*zda z tym lalusiem w profilu.

Jake14

I brawo,zmienili charakterystyczne i zapadające w pamięć zdjęcie na takie należące do Starego Dziadka #46843.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones