Richard Linklater

Richard Stuart Linklater

7,8
2 892 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Richard Linklater

Za najlepszą Trylogię Miłosną ostatnich dwudziestu lat.

laxman

zgadzam się i podpisuje.

laxman

TAK!!!

laxman

Oj tam, od razu "trylogię" - raczej trzy filmy, bo coś czuję, że w 2022 r. czeka nas część czwarta. :P

Davus

Wiem, że piszesz pół żartem, ale gdym się głebiej zastanowił, to chyb jednak nie chcę kolejnego odcinka tej historii. Linklater chyba już wszystko przekazał, co chciał:)

laxman

Nie piszę, bo jakoś czuję, że to nie jest koniec. Zobaczymy. :)

laxman

W wywiadzie mówił, że na razie nie ma pomysłu na kolejną część, ale zobaczy co przyniesie przyszłość. Wszak już drugiej części planów nie było...

Sqrchybyk

prawda. ciężko coś konstruktywnego wymyślić. chyba trzeba by ich poddać bardziej spektakularnemu kryzysowi, typu kłopoty wychowawcze albo dłuższa rozłąka (konflikt via Skype ;) ); zeby mieli okazję się poznać w zupełnie nowej dla siebie sytuacji. chorobę zostawiłbym na 2030 albo 2040 :)

laxman

a dużo było tych "trylogii miłosnych" w ostatnich latach? xD

kopecjusz

Zmierzch ma chyba nawet więcej części :)

kopecjusz

Oj tam, wolałem to nazwać trylogią by podkreślić wagę projektu... lepiej tak, niż napisać film, bo to by było kontrowersyjne:)

laxman

Dokładnie :) A kto sądzi że nie, temu z buta i na drzewo.

laxman

Zgadzam się - najlepsza trylogia jaką widziałem, wszystkie trzy filmy mają u mnie 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones