Richard MaddenI

7,7
18 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Madden

W serialu cały czas trzymał taką szorstką minę , no ale myślałam że po prostu gra , a tu widzę że na zwykłych zdjęciach też nie promieniuje radością

Enterraz

LOLOLOL. Radzę obejrzeć kilka wywiadów na YouTube.

daliyah22

Wyobraź sobie że wiem co to youtube , i oglądałam wywiady wyobraź sobie . Poza tym chyba napisałam ZDJĘCIA ... ale czytanie ze zrozumieniem zdaje się w drugiej klasie jak dobrze pamiętam ... ale chyba sie nie zrozumieliśmy , nie chodziło mi o to jaki jest naturalnie , ale o coś innego .

Enterraz

A czy musisz mnie od razu obrażać? Można ze sobą kulturalnie rozmawiać.

daliyah22

Czy rozmawiam niekulturalnie ? Trudnon określic , przydałaby sie obiektywna opinia . Zwróciłam tylko uwagę na to , że przeczytałeś dość pobieżnie a sie wypowiadasz .

Enterraz

Jestem dziewczyną. I przeczytałam dokładnie to, co zostało napisane. A wypowiedzieć się mam prawo. Na tym skończę, bo ta dyskusja nie mam nic wspólnego z Richardem.

Enterraz

To ja obiektywnie wtrącę, ze zareagowałeś niewspółmiernie agresywnie i zaczęłaś swojego interlokutora zwyczajnie obrażać. Teraz przeproś koleżankę. Dziękuje.

Enterraz

Zachęcam zatem do przejrzenia na tumblrze zdjęcia Richarda z Miami, Brazylii i Meksyku, a zmienisz zdanie. To niesamowicie pogodny chłopak. Bardziej niż Kit.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones