Richard MaddenI

7,7
18 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Madden

Ja czytałem książke. Mi nic to nie zrobiło. Ale jaki bezmózg umieścił zdjęcie Robba Starka z dwoma bełtami przebijającymi
klatke piersiową nad ciałem jego żony?! JAKI ABSOLUTNY PSYCHOPATA WALNĄŁ TAKIEGO SPOILERA?! Jak można
być aż tak wypranym z zwykłej ludzkiej przyzwoitości by na stronie aktora walnąć spoilera na 3 sezony serialu i 3 tomy
wybornej książki?! Ja sie pytam jaki nienormalny typ z wodogłowiem i zespołem downa miał czelność walnąć tutaj TAKIE
zdjęcie?!

Cytując klasyka: Usuń to.

kuczaj

Gratulacje. Właśnie zauważyłem zdjęcie na którym przebija go Roose Bolton. GNIDO.

kuczaj

hah, to właśnie dlatego najpierw oglądam serial, a potem sobie spędzam czas oglądając zdjęcia. Po za tym sam sobie jeszcze dołożyłeś, zobaczyłeś jedno zdjęcie spoileru i co? Dalej siedzisz i oglądasz zdjęcia? Powodzenia. Po za tym, że tak powiem, nie wiem jak czyjaś śmierć w tym serialu może być spoilerem? Mnie tam bardziej zaskakują ci, którym udaje się przeżyć (trochę dłużej...) ;)

Illidanka

SOBIE dołożyłem? :D no bez przesady. Czytałem książke więc mi krzywda się nie stała. Martwie sie tylko tymi biednymi ludźmi którzy wchodzą na strone serialu i chcą zobaczyć jak to wygląda... ;) poczytaj książke, tam dopiero trup leci. Serial to pikuś.

kuczaj

e tam, jak ludzie nie są gotowi na spoilery to nie przeglądają galerii aktorów, ja bym się nie przejmowała :D co do trupa ścielącego się gęsto to ogólnie nie jestem fanem, każdego mi trochę szkoda a po za tym przywiązuję się do postaci :o

Illidanka

Czy ja wiem :P według mnie zdjęcia powinny być bezspoilerowe raczej. Ja rozumiem małe spoilery jak Robb w koronie (chociaż w filmie jej nie miał. A szkoda) ale to jest jedno z dwóch największych zaskoczeń z książce i serialu więc robienie spoilera z czegoś takiego wykracza już poza granice dobrego smaku :/ tego wydarzenia nie spoilerowali serialowcom nawet ludzie czytający książke. A byli bardzo złośliwi pod tym względem!

kuczaj

hm, może. chociaż mnie osobiście jakoś specjalnie ta śmierć już nie zaskoczyła. Od pewnego momentu żadna śmierć mnie już nie zaskakuje :D bardziej mnie zaintrygowało że Theon czy jak mu tam jeszcze ponoć trochę pożyje. I że Snow nie padł od postrzału.

Illidanka

Zwykła strzała w noge :P od tego sie nie umiera. A śmierć Robba w serialu była troche spartaczona. W książce narastało napięcie, akcja kręciła się jak sinusoida:
- Muzykanci strzelają do gości
- Ludzie Robba powoli ale z trudem odzyskują kontrole nad sytuacją i zasłaniają Robba stołem
- Drzwi wywalają się a do środka wchodzi Ryman Frey w pełnej zbroi a za nim wpada kilkunastu ludzi freyów z pełnym uzbrojeniem
- Do pomieszczenia wmaszerowują ludzie z północy! Ratunek!
- Nagle okazuje się że Roose Bolton jest z Freyami. A ci ludzie z północy z punktu powyżej to byli jego ludzie.

A w serialu tymczasem było od razu - Robb od strzał a wszyscy noże w brzuch, nikt sie nie broni nawet. Cała scena powinna trwać dwa razy dłużej i zawierać wszystkie zwroty akcji z książki :) no i nie powinno być tam Jeyne :/ dodali ją chyba tylko po to by uśmiercić Neda Starka po raz drugi xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones