Richard MaddenI

7,7
18 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Madden
m_anna

Wszyscy zachwycają się Kitem ( no cóż , ja też :) ale Ricki też jest ho ho , niczego sobie xD

Enterraz

Jon Snow rządzi ! cieszę się że nie tylko ja to widzę ;)) haha

m_anna

Słonko , to widzi KAŻDY . A jak ktoś nie widzi to na cholere mu oczy ? No , ale to troche nieładnie rozpisywać się o zaletach Jona na stronie Richa ;) Dlatego ZAPRASZAM NA STRONĘ KITAAAAA !!!!!

Enterraz

Ja tkwię w niezdecydowaniu, bo podoba mi się i Snow i Robb...życie jest takie skomplikowane :P

kt86

Dobra po obejrzeniu wywiadów i innych podobnych, stwierdzam, że jednak Robb jest zdecydowanie lepszy, a Snow jest bubkiem. Ktos napisal, ze jest elokwetny, a ja mysle, ze jest zakochany w sobie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
m_anna

Oczywiście, że gra aktorska Richarda nie jest zła! Obejrzyjcie sobie "Sirens". Wiecie, ile od mężczyzny wymaga zagranie geja kiedy sam nim nie jest i nawet ma dziewczynę? A Richardowi rola homoseksualnego Asha wyszła po prostu P-E-R-F-E-K-C-Y-J-N-I-E! Bardzo dobrze poradził sobie z wymogami tej roli i jest w tym serialu po prostu mega przesłodki.
http://www.youtube.com/watch?v=WESvRhwRXEY - jedna z fajniejszych scen z "Sirens". ;P

Kvenhetja

wiem wiem widziałam i zgadzam się z Tobą całkowicie.

Kvenhetja

Tez sie zgadzam. Uwazam, ze "gej" pasuje do niego swietnie. Choc mysle, ze swietnie by tez pasowal do mojego lozka. :D

Kvenhetja

Hahaha ta scena jest MEGA! Co z tego, że połowy nie zrozumiałam? Muszę oglądnąć ten serial :D

Wetamoo

Ja oglądałam, ale nie ma napisów PL do niego. Znalazłam gdzieś angielskie do paru odcinków, ale ogólnie mówią tam dość wyraźnie i można wszystko zrozumieć, jeśli się ogarnia angielski. Serial bardzo przyjemny, niektóre sceny powalają :D

Kvenhetja

Też oglądam z angielskimi napisami, chociaż jak dla mnie nie mówią zbyt wyraźnie (chyba za mocny akcent) i niestety używają często słów, których nie zrozumiem, ale przynajmniej połączę przyjemność z nauką ;)
Szkoda, że nie pociągnęli tego serialu, po 2 odcinkach stwierdzam, że świetny...

m_anna

Noo przystojniak ; D I nawet podoba mi się bardziej niż Kit Harrington . Gra naturalnie i lubię jego akcent .

m_anna

jest mega przystojny :D Kit tak samo :D

Nika__fw

Chocaż Kita też lubię, o wiele bardziej podoba mi się Richard. Jest zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, w wywiadach gada całkiem od rzeczy... Do tego jest naprawdę świetnym, utalentowanym aktorem. Gdyby tylko dało się obejrzeć "Strays", tobym już w niebie była ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones