Richard Roxburgh

7,3
5 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Roxburgh

Ten facet po prostu coś w sobie ma, to co prztyciąga i elektryzuje. A ostatnia rola Draculi to jeden z tych niezapomnianych fenomenów gry aktorskiej. No i jako brunet tez jest bardzo przystojny!!

Maya

Zgadzam się z tobą w 100%. Oglądałam film "Van Helsing". Film był taki sobie ale jakoś postać Drakuli utkwiła mi w pamięci. To chyba coś znaczy ;-)

meg_s

Dokładnie

użytkownik usunięty
Maya

Racja, już w MI 2 jego urok osobisty prawie wbił mnie w fotel, a jako Książę Ciemności jest poprostu powalający, najseksowniejszy Dracula w dziejach kina i to spojrzenie, ciarki przechodzą, ale wole go jako blondyna

seksowny, zbłazowany rockman ;) nie no fakt faktem że film byl taki sobie ale Dracula... mniam do slownie ;) musze sie wybrać na ten film jeszcze raz, moze jutro ;)

użytkownik usunięty

Popieram!!! Koleś jest super! Niedawno sama napisałam książke o wampirach!

Maya

Wspanialy aktor,Swietnie pasuje do roli zlych chlopców ;))) jako Dracula byl swietny.... Moulin Rouge- tez, fajna postac byla z tego ksiecia.....

Maya

Richard jako Dracula podbił moje serce :)
Ach...
Słodki :)

użytkownik usunięty
Maya

Van helsing jako film i facet jest extra, ale Dracula... Ja go kocham, zrobię dla niego wszystko. zawsze kochałam wampiry, a teraz....

użytkownik usunięty

no i ten powalający uśmiech "hello gabriel, welcome to my summer palce" no i to jego sweet rrrr ale to się powtarzało w tym filmie kilka azy jeśli wiecie o co mi chodzi

hehe wiem o co Ci chodzi:D rrrrrrrr! Świetny jako Dracula! byłam pod wrażeniem,choc sam film nie byl taki fajny,ale On byl cudny;)
i popieram ze fajny z niego zły książe w Moulin Rouge.

użytkownik usunięty
risin

moulin rouge też było faktycznie świetne, a co do van helsinga jako takiego, to ja uważam, że też był świetny, ale efekty im w kilku miejscach trochę nie wyszły

Maya

Zauważyliście, że często gra czarne charaktery?

Ithilien

Niedoceniany aktor... Hollywood jest do dupy, skoro on ie jest tak popularny jak Brad Pitt czy George Clooney. Niezależnie od efektu widać, że przykłada się do roli:) Za to ma u mnie 8.

I_am_a_Bad_Girl

Achhhh Dracula! <maślane oczka> Mój kochany..."To Coś" to mało powiedziane...achhh...nie da się opisać tego słowami...ale opamiętajmy się ten facet jest zajęty [chyba popsułam wszystkim nam humor xD]...dlaczeeeeego tak jeeeest?! Jak jakiś fajny men to zawsze zajęty...

Tyna666

O tak. Ja uwielbiam go jako Dracula. Po prostu cudowny. Ach...
Co tam, że zajęty. Pomarzyć zawsze można ;)

Ann_Rickman

A! I popieram dori...Nie wiem co ciekawego ma w sobie stary, przereklamowany Clooney i równie przereklamowany, wąsiasty Pitt...
Richard ma talent, ale również ma cholernego pecha.
Żal chłopaka :((. Taki Pitt raz się postara i wielki Bóg sexu,a Richard całe życie może harować jak wół a i tak się nie wybije...przykre

Ann_Rickman

Ale zagrał super, to fakt

Maya

Po VanHelsingu powinni walić drzwiami i oknami! Jako Drakula był wprost przecudowny. Sama bym chętnie została jedną z tych jego narzeczonych :D

Maya

Po Van Helsingu jestem całkowicie oszołomiona jego osobą!
Niesamowity! Taki elegancki, przy tym niesamowicie seksowny i podniecający! I te draculowe wahania nastrójów ^^ świerna gra!
pensivelane ! Tak mnie oczarował, że też chętnie bym była taką oblubienicą! haha! :D
Kocham scene na balu, całą "How does it feel to be a puppet on my string? " "Gabriel, og Gabriel.." <33

x3_Carlisle

scena na balu była niesamowita! *_* taniec pełen namiętności! <3

pierniczek2010

Takiemu oddalabym cala moja krew!!!1

nadzia_filmaniak

Jedyny aktor, który byl przekonujący w Sanctum 3D. Jako Dracula też wg mnie świetnie się sprawdzil.

Maya

też to zauważyłam , po prostu przyciąga , pamiętam jak oglądałam ten film kilka lat temu i ciągle cofałam na dvd scenę z pocałunkiem z Anną na tym balu , jako Dracula jest po prostu niesamowicie pociągający:-)

Maya

mam do Niego niesamowicie elektryzującą SŁABOŚĆ...poszłabym za nim do piekła..gdyby mnie tylko pokochał....nie mam 16 lat ale Jego aktorstwo powala mnie i ploną mi oczy....nie wiem co On w sobie ma ,ze oglądając film ,gdzie wystepuje,marze o kazdej minucie z Nim ..Jestem wysoka /180cm/,szczupla blondynka ale nawet ,jeśli miałby 160 chętnie bym sie skusiła ;))

mgie4ka

Ja to aż tak z nim nie mam, ale bardzo go lubię:)

Maya

Też go lubię!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones