Ricky NelsonI

Eric Hilliard Nelson

7,9
592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ricky Nelson

Za .....

użytkownik usunięty

Za udział i spiew w jednym tylko filmie. W Rio Bravo Howarda Hawksa. Śpiewa przepiękną balladę grając na gitarze wraz z Deanem Martinem grającym na organkach. Za tą jedną scenę należy mu się uznanie i tak wysoka ocena jaką dałem (9).

Dean Martin tam tylko śpiewał i gwizdał, na organkach grał Stumpy...

Piosenka z filmu 'Rio Bravo' zaczynajaca się od słów "Purple lights In the canyon That's where I Long to be With my three Good companions My backpack, my pony, and me ..."

Nawiasem mówiąc jedna z pierwszych piosenek które 'śpiewałam' już jako dziecko :)

stara_panna

Piosenka zaczyna się trochę wcześniej, leci tak jak napisałaś ale zamiast backpack śpiewają o strzelbie fifle :)

seastian

rifle oczywiście <za krótki><za krótki><za krótki>

seastian

tak faktycznie. przepraszam za pomyłkę :)

Śpiewali Dean Martin i Ricky Nelson (ale głównie Martin). Potem włączył się też Walter Brennan (czyli Stumpy). Ricky Nelson (czyli Colorado) grał na gitarze, a Brennan na harmonijce. Świetna scena.

NickError

ode mnie też ma za Rio Bravo!!! Świetny film, który oglądałam 4 razy, a piosenkę miałam na video nagrana i lubiłam słuchać. Czyli lata.. temu;) Nieźle śpiewajacy przystojniak:)

Aktor z Nelsona był kiepski, ale piosenkarz już zdecydowanie lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones