Ridley Scott

7,9
19 389 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ridley Scott

Chociaż wiem że jestem tylko bezimiennym typem na filmowym forum to skorzystam z tego portalu żeby wyrazić swoją opinię (niby taki jest cel forum).

Bardzo szanuję Pana Scotta i jeżeli chodzi o wizualną część filmów to ten człowiek naprawdę zna się na swojej robocie. Filmy są wizualnie praktycznie bez zarzutu, są również genialnie udźwiękowione. Jednak nie da się nie zauważyć że ostatnimi czasy pan Scott wydaje filmowe przeciętniaki lub nawet filmowe katastrofy. Reżyser odpowiada za każdy aspekt filmu a u Scotta zdecydowanie po stronie żałosności są scenariusze. Obcy: przymierze to najgorszy film jaki w życiu widziałem. Od strony technicznej jest ok jednak scenariusz jest tak pretensjonalny i głupi że nie mogę uwierzyć że na jego podstawie tak doświadczony filmowiec jak Scott postanowił nakręcić film..

Dajcie temu Panu jakościowy scenariusz a szczerze wierzę że nakręci dobry film. Jednak ostatnimi czasy wypuszcza same babole..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones