Ridley Scott

7,9
19 501 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ridley Scott

Powiem krótko liczę, że będzie to film na miarę talentu Rida, który od czasu American Gangster kręci filmy dobre albo przyzwoite jednak każdy wie, że go stać na więcej. Tym bardziej, że to scenariusz McCarthyego, kto czytał np. Krwawy południk ten wie, że nie może to być grzeczne i płaskie kino.

Kilinski

Jeżeli McCarthy nie pomyli pisania scenariusza z pisaniem powieści i nie będzie żadnych nacisków ze strony studia (czytaj: to za mocne, prosimy o łagodniejszą wersję), to już tylko Scott może taki gotowy tekst spier*olić. Też się napaliłem i czekam na arcydzieło albo chociaż bardzo dobry film. Obsada niezła, martwi mnie jedynie Pitt, który wcześniej wielokrotnie pokazał, że jest strasznie nierównym aktorem. Oby Scott ostro wziął go za mordę na planie :)

La_Pier

A dla mnie Pitt jak wino im starszy tym lepszy:) z poprzednich lat Babel, Button, Drzewo życia, Jesse James, tylko z tych co widziałem i ani razu mnie nie zawiódł :)

Kilinski

W "Babel" i "Zabójstwie Jesse'go Jamesa", Pitt wg. mnie był do niczego. Ale za to lubię jego rolę w "Drzewie życia" :) Ponadto w "Benjaminie Buttonie" i "Bękartach wojny". W "The Counselor" pewnie zostanie zmiażdżony przez Fassbendera ;)

La_Pier

Michale Fassbender zmiażdżył swoją epizodyczną rólką Pitta, który grał postać pierwszoplanową. To mówi samo za siebie.

Kooper

Michael*

Kooper

Fassbender miażdży już teraz. Może być groźny dla Day-Lewisa! Już zresztą Fass powinien mieć jednego oskara. Oby zagrał kiedyś u De Palmy, bo to jest mistrz thrillera i drugi zaraz po Hitchcocku.

La_Pier

przeceniasz tego De Palmę jest wiele lepszych od niego reżyserów kręcących thrillery

ApolloCreed_

Np. Nolan.

La_Pier

choćby nawet.

ApolloCreed_

I np. Fincher ze swoją legendarną "Dziewczyną z tatuażem", kultową pozycją każdej nastolatki.

La_Pier

"Dziewczyną z tatuażem" to raczej film dla ludzi o mocnych nerwach, nastolatki takich nie oglądają. Jeden z lepszych filmów Finchera, De Palma ze swoją Femme fatale może się schować

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

Daj spokój, dla niego ktoś, kto tworzy film musi mieć 60 lat i więcej lub robić filmy z "pżekazem", inaczej filmu takiego reżysera nie zaakceptuje, a my będziemy się źle czuli i pójdziemy do kąta, bo nie zadowoliliśmy ambicji wielkiego znawcy :P Stąd jego czepialstwo względem Nolana, Finchera, itp.

Jesteś nieopierzonym amatorem. Obydwaj jesteście.

użytkownik usunięty
La_Pier

Bo się popłaczę.

Żółtodzioby, żółtodzioby. Dyskusja zakończona.

użytkownik usunięty
La_Pier

Nie gorączkuj się, snobku.

Gdy się nie czuje kina, to jedyne co pozostaje, to nazwać innego użytkownika snobem - to już prawdziwa klasyka w wykonaniu 99,9% użytkowników Filmwebu do których bez wątpienia się zaliczasz.

użytkownik usunięty
La_Pier

Jesteś prawdziwym bohaterem filmŁeba, ha ha.

Wiem. Jestem najważniejszym użytkownikiem tego portalu i nie musisz mi tego przypominać.

użytkownik usunięty
La_Pier

Zapewne denerwuje cię moja 10 dla Pulp Fiction. I bardzo dobrze. W końcu inaczej nie mogę interpretować słów "Gdy się nie czuje kina", "Jesteś nieopierzonym amatorem", "Żółtodzioby, żółtodzioby".

Nie denerwuje. "Pulp fiction", to dobra robota. Każdy musi oceniać wedle własnego uznania inaczej nie byłoby na Filmwebie wymiany zdań. Wyobrażasz sobie taką sytuację: wszyscy użytkownicy Filmwebu identycznie oceniają filmy? Istny koszmar! Nie chcę tego.

użytkownik usunięty
La_Pier

I tak posiadanie własnego zdania jest miażdżone przez ogół.

Staram się nie należeć do większości. Nie mieć na Filmwebie bożków (aha, ten i ten ocenił film na 4, a ja aż na 7 - i co teraz będzie?), co oczywiście nie oznacza, że gdy większość osób ocenia film na 8, to ja od razu muszę na 2. Bądźmy sobą. Nie sugerujmy się ocenami innych.

użytkownik usunięty
La_Pier

A kto tak robi.

ApolloCreed_

"Jeden z lepszych filmów Finchera, De Palma ze swoją Femme fatale może się schować"

Nie, "Dziewczyna z tatuażem, to ohydna telenowela, zaś obraz De Palmy, to dzieło sztuki filmowej.

Kooper

Chyba sobie jaja robisz, Fassbender był najsłabszym ogniwem w Bękartach

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

La_Pier to znany trolling master, więc nie ma sensu odpisywać na jego wypociny.

użytkownik usunięty
La_Pier

W filmie "Babel" zagrał bardzo średnio, w "Zabójstwie Jesse'go Jamesa..." zagrał świetnie.

Kilinski

Ach, jak wspaniale się czyta takie wątki! Poczułam się, jakby objawiono mi Prawdę. A może Prawdy? No i obowiązkowo pojawił się Nolan i Fincher. Już wszystko wiem.
Na "The Counselor" czekam w napięciu, liczę na przynajmniej dobry film z bardzo dobrego scenariusza oraz ciekawe role. Życzę miłego dnia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones