Ridley Scott

7,9
19 501 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ridley Scott

joder! kolejny, niedoceniony twórca.. takie geniusz, spadkobierca Kubricka, jęsli chodzi o np. Blade Runner.. dlaczego nie dostał Oscara ani Globa?? tylko nominacje.. t osamo miał Kubrick, tyle świetnych filmów i same nominacje.. oni sa nawet nie tyle niedocenieni, co wręcz dyskryminowani... dyskrymonowani zapewen za prezentowanie gatunku SF.. dlaczego? dlaczego ludzie sądzą ze nie mozna pokazac prawdy i ważnych wartosci za pomacą tego gatunku... uważaja to tylko za bajki gdzie są potwory i latajace statki kosmiczne... what is going on??

Bakooma

Widzisz Blade runner przegral miedzy innymi za to ze co chwile pojawiala sie reklama coca coli :) (zart) ale bylo to naprawde drazniace. sam blade runner tz mi sie nie podobal. nie odczuwalem kompletnie zadnego napiecia, gra aktorska jedynie srednia. Uwazam ze zasluzenie Ridley Scott nie dostal oscara za wiekszosc swoim filmow bo sa one conajwyzej przecietne( nie wliczajac genialnego Gladiatora).

Maniek2008

kochany Mańku 2008.. już die drugi raz widze jak się ze mną nie zgadzasz i to na ten sam w sumie temat:) nie przesadzaj ze ta cocaCola az tak drażniła. Twierdzisz ze ten film był beznadziejny i wogóle nie poruszył.. A jednak wertujesz po sieci na stronach Blade Runnera i pana Szanownego Scotta Ridley'a. Coś więc jednak tobą miącha w środku.. Obejrzyj film jeszcze raz, przeczytaj najpierw interpretacje odnośnie zakończenia filmu i postaci głównego bohatera.. Gra aktorka była naprawde rewelacyjna (może nie popisał sie za bardzo "Han Solo" ,ale nie powiesz ze masz zastrzezenia co do talentu Rudgera Hauera) może to ci pomoże się przekonać. A człowiek z ciebie nie głupi (pomimo tych spidermanów i całej kampani Piły w twoich ULUBIONYCH).

Bakooma

Niestety nie jestem w stanie sie przekonac do tego filmu. A co do moich ulubionych to Spider mana traktuje jako czysta rozrywke. byla to jedna z moich ulubionych bajek w dziecinstwie a filmy na podstawie tego komiksu sa naprawde swietna rozrywka. A co doPiły to jesli widzisz w tych filmach tylko sceny gore to mnie nie zrozumiesz. Dla mnie nie fruwajace flaki sa tutaj najwazniejsze. Najbardziej podoba mi sie zakrecona fabula, rola Jigsawa, mroczna muzyka no i za kazdym razem niespodziewane zakonczenie. Mimo wszystko dziekuje ze nie wyzywasz mnie jak wiekszosc od jelopow i amatorow kina bo filmow obejrzalem dziesiatki i za kazdym razem jak przystepuje do seansu to ogladam w skupieniu.nie wyobrazamsobie ogladac filmu przy halasujacych czlonkach rodziny itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones