RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

I nie tylko! Ma niepowtarzalny styl, a jej muzyka na pewno przejdzie do historii. Nie wiem, czemu niektórzy jej nie lubią - żal mi tych ludzi...ona jest wspaniała!

Playboyka

Taaaa, jej muzyka jest taka fenomenalna, że na pewno zaraz ją umieszczą w encyklopediach i wystawią jej pomniki... Buahahahaha!!! Dziewczyno, czy Ty w ogóle kiedykolwiek słyszałaś o p r a w d z i w e j muzyce??? To Ciebie powinno być żal innym ludziom...

Eruaniel

jej muzyka przejdzie do historii-to mnie zatkało.
żal.com.pl

Jenks

żal.pl jak coś ;/
Rihanna jest śliczna i napewno lepsza od większośći piosenkarek swojego pokolenia

Eruaniel

Cha, cha, dobre!
Do historii przechodzi muzyka tych, którzy naprawdę potrafią ją wykonywać. Czyli Chopin, Bach, Mozart, Moniuszko itd...
A z tych śpiewających (prawdziwie, a nie "śpiewających"...) należy m.in. Whitney Houston, Aretha Franklin i Edith Piaf.

Dzasmin

Ruchana to tylko jedno potrafi - machać tyłkiem przed kamerą.
Brak talentu, głosu, charyzmy i wszystkiego, co się składa na status ARTYSTKI wyklucza ją z kręgu tych, co przejdą/przeszli do historii muzyki.

alexa_2

żal to mi ciebie dziecko (założyciela tematu )!! ile masz lat ? 6-7 ? wiedziałam , że 6 . to umbrella , ela , ela e , e ,e jest w sam raz dla ciebie ebie ebie e e e !! żal żal żal !!idź czyść jej buty uty uty u u u !!!!!!! o fu ta rihanna jest brudna !! zobaczcie czarna jest !!! !!











P.S rihanna anna anna a a a idź se na solarkę arkę arkę a a a , bo tylko to potrafisz afisz afisz a a a !!

rihanna to poj****** szczyl !!!!!!!

Phoebe123

ale nick... playboyka !! pff idź się leczyć eczyć eczyć e e e !!! w przedszkolu olu olu o o o na pewno cię tego ego ego e e e nie nauczyli yli yli y y y !!! mamusia pije ije ije i i i !!!? właśnie aśnie aśnie a a a !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
johanna09

może i rihanna ma fjany tyłek, dużo, bardzo dużo pokazuje na koncertach i przy jej kawałkach można sie pobujać na baletach, ale bez przesady. do historii to ona raczej nie przejdzie<lol2> przeciez to nawet artystka nie jest

James_6

Ma niepowtarzalny styl? Taa... <lol2>. Jej teksty są banalne, w sam raz dla sweet 10-latek. I jedenasto. ;) . Każdy ma swój gust, no dobra, ale trochę za bardzo pojechałaś z tym `na pewno przejdzie do historii.` ;o

johanna09

,,rasistką'' ? nie pisz słów , których znaczenia w ogóle nie rozumiesz ! jesteś po prostu chora . żal mi cię dziecinko

Phoebe123

"o fu ta rihanna jest brudna !! zobaczcie czarna jest !!! !! "-to mi wytłumacz czego oznaka były te słowa.


Phoebe123

boze ldzi ena tym forum sa naprawde ograniczeni... teksty typu zal mi ciebie dziecko powtarzaja sie neimal w kazdym poscie, i gratuluje pomyslu pusakowi ktory napisala te dluga pusta jak on sam wiadomosc

James_6

,,zjawiskowo mądra i utalentowana'' ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ! nie rozśmieszaj ! ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha !! ale nie martw się . ten twój narcyzm i ulubienie kiedyś ci przejdzie... wyrośniesz z tego . po prostu dzieci w wieku przedszkolnym tak mają .

Phoebe123

a skad mozesz wiedziec ze nie jest?? za to ty sweicisz blaskiem kultury i znowu te twoje teksty "po prostu dzieci w wieku przedszkolnym tak mają" nie zauwazylas ze ludzie pusci wypisuja takie rzeczy??
.

Phoebe123

Chyba rapu, raczej. Czyli słuchasz 2paca, Snoop'a, 50centa? Myślałem że jesteś katolikiem?! Przecież to "murzyni"! A Ojciec Dyrektor, ten, który jest nad Jezusem i nawet nad Maryją nie lubi "murzynów"!

Phoebe123

Trzeci raz piszę ten post, bo nie mogę wysłać.
Nie mogę uwierzyć, że ten post jeszcze tu jest. Czemu każdy katolik to rasista? Zazdrościsz jej, czy tylko ta twoja Biblia cię mózgownicy pozbawiła?

Dzasmin

Ha, ha, się pisze.
PS Właśnie widać, jak się na muzyce znasz, porównując kogoś, kto gra, do kogoś, kto śpiewa, udowadniasz, że nic, a nic nie wiesz.

Dzasmin

Pisze się ha,ha. Co do pani Houston, to się zgodzę, jest dobra, ale RiRi też świetnie śpiewa, ten głos... A co do reszty, to nie.

Playboyka

A kto powiedział że ja lubię Rihannę?! To że broniłąm Playboyki nie znaczy że lubię RiRi.A nawet gdybym była jej wielką fanką to nie uważałabym tego za coś złego i upokarzającego.

johanna09

błagam nie ośmieszajcie mojego kraju û

Phoebe123

ûûûûûûû

Phoebe123

dobra uspokuj już się bo śmieszny nie jesteś.Przeczytaj sobie dokładnie moje poprzednie komentarze bo walisz nie na temat ciagle.

johanna09

twój tekst ma poziom 2 latka . do tego jeszcze błąd ortograficzny

Phoebe123

Oj sorry .


twój tekst ma poziom 2 latka . do tego jeszcze błąd ortograficzny .

Phoebe123

2 latek nie umie pisac:P nie ponizaj innych bo w ten sposob sam sie ponizasz i kompromitujesz

James_6

dobra,dobra już się nie odzywajmy.dziecko się podnieciło że długo potrzymało enter.dajmy mu się nacieszyć.
od razu mówię że rihanny z całego serca nienawidzę ale to co to dziecko wypisuje to już...eh nie zniżajmy się do jej poziomu.

Jenks

masz racje Leono zawodowcu . nic nie poradzę , że macie za niskie IQ .

Phoebe123

My mamy niskie,a ty się w ogóle nie podejmujesz wykonania tego testu bo wiesz że się ośmieszysz i że wynik na pewno nie będzie taki na jaki liczysz , ponieważ uważasz się za kogoś bardzo inteligentnego co widac po twoich komentach.

johanna09

dobra.już,już widzisz jakie to dziecko podniecone.sądzi że jak powie o naszym ''niskim'' IQ to będzie suPcIO<XD><LOL2>.po co odpowiadać jemu.nie warto.

Jenks

Ehhh...chyba całe życie wszyscy sie jej beda czepiac. Biedna Rihanna. Ale sama tego chciała ała ała. Nie trzeba było kopiować Rihanko,i być troszke bardziej naturalna niż plastik a nikt by sie Ciebie nie czepiał:) epiał. epiał.
pozdrawiam awiam awiam.

Aleera_2

no właśnie aśnie aśnie a a a .

Phoebe123

też jej nie nawidzę i uważam że to pustak ale to dziecko zalatywano rasizmem więc wybacz.oczywiście nie Cloe.

Jenks

czy Cleo jedno to samo.

Jenks

no no no o o o (no w stylu riri czy jak to wy na nią mówicie)

Phoebe123

ja mówię ruchana i uważam że jest pustakiem ale nigdy nie napiszę że jest czarna lub brudna!

Jenks

ale ruhanna jest brudna !

Phoebe123

zależy w jakim sensie.jeśli chodzi o kolor skóry to daruj sobie.

Jenks

nie ,nie zupełnie chodzi o kolor skóry . chodzi o to , że niektóre mulatki są bardzo ładne , a ona z mordy (czy buzi , jak wolicie)
przypomina mi krowę ! jej muzyka jest nic nie warta i dlatego tylko debile jej słuchają .










a jej skóra wygląda na brudną , więc pewnie taka jest .

Phoebe123

Wiesz że swoimi wypowiedziami kompletnie się kompromitujesz. Byś się wreszcie przyznała że jesteś rasistką, a nie wywracasz kota ogonem.

johanna09

mam już tego dziecka dosyć idę stąd a ty?

Jenks

Ja też, bo to już się nudne robi.Ta rozmowa była bezsensu.

johanna09

macie racje . to bezsensu . a poza tym masz coś do rasizmu ? ty byś cię tylko z białymi przyjaźniła ! i kto tu jest głupi ?

Phoebe123

a jeszcze raz poza tym , to nawet gdybym była rasistką to co ?? mlecz na polu ??????

Phoebe123

co z tego?ty się jeszcze pytasz?żal mi ciebie idę stąd.

Jenks

szerokiej drogi .

Phoebe123

Ali$ .

Phoebe123

mówi się dobranoc.idź spać.

Jenks

w południe ?? spać ?? sama idź !!

Phoebe123

Co tu się dzieje?????? Rany, filmweb schodzi na psy...
Ja naprawdę uważam (powtórzę się), że dziecka poniżej 15 roku życia nie powinny mieć dostępu do stron, gdzie można się wypowiadać, albo żeby chociaż przechodziły jakieś testy psychologiczne, czy co... Błagam, naprawdę, bo jak czytam takie COŚ to nie wiem... sama nie wiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones