RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

co ta szczeniara tu robi? Rihanna = aktorka??? Buahahaha:D Filmweb schodzi na psy. Myślałam, że to portal poświęcony świecie filmu i kinematografii, a nie jakiś wyciągniętych nie wiadomo skąd, totalnych beztalenciach, które nie mają nic wspólnego z filmem! A Rihannę trudno nawet nazwać piosenkarką. Jakim prawem, ja się pytam, umieszczono ją w kategorii "aktorka"???

Eruaniel

Nie chciałbym w żaden sposób Cię obrażać ale weź się puknij w łeb dziewczyno... fakt może i aktorom to ona nie jest ale... piosenkarką jest i to nawet dobrą ! Więc się nie raz zastanów co piszesz dobra !?

tomq9090

Nie chciałam nikogo urazić - jak dotąd to obraziłeś mnie Ty. Zrozum, że każdy ma inny gust, dla mnie to, co "tworzy" Rihanna, trudno nazwać muzyką, ty uważasz inaczej - trudno. Mamy inne zdania. Nie sądzę, żeby była ona "dobrą piosenkarką", nie lubię jej i tyle. Właściwie to nie chciałam poddawać tutaj w dysputę jej (wątpliwego)talentu muzycznego. Ja dziwię się tylko, że umieszczono ją na stronie poświęconej filmowi obok takich znamienitości, jak choćby Johnny Depp, czy Al Pacino albo Jack Nicholson.

Jeśli Cię uraziłam - przepraszam.

Aha, Rihanna "AKTOROM" to rzeczywiście nie jest;D

Eruaniel

joka masz racje.tez zreszta juz pisalam ze dziwie sie ze to lateksowe coś zamieszczono na filmwebie. przeciez to-to nie jest nawet piosenkarką a co dopiero "aktorom":) ehhhh jak widac dzieci nadal śpiewają ają ają parasolkę olkę olkę. kiedy minie im ta "faza" to dotrze do nich jakim gów..jest rihanna.anna.anna.
pozdrawiam awiam awiam.

Aleera_2

No wreszcie eszcie eszcie mnie ktoś zrozumiał umiał umiał ;D Dzięki, Aleera:)

Eruaniel

Ej dobra... Beka była ale z tym "AKTOROM" to trochę spaliłem xD Sorry. Mój błąd ; p

tomq9090

a wiesz co,tak szczerze to "aktorom" było akurat najmniejszym błędem z Twojej poprzedniej wypowiedzi jesli wiesz o co mi chodzi...;]

Eruaniel

joka5m (czy jak ci tam) przecież Rihanna sama sobie profilu nie stworzyła, piszesz o niej "beztalencie" a ty sama coś potrafisz może???

Napisz do moderatorów żeby ją usunęli. Ulży ci wtedy???

Lovely_Paige

Paige (CZY JAK CI TAM)

To było tylko moje zdanie. Jest jedna rzecz, która nie podoba mi się na forach - ludzie zamiast pisać np. "ja sądzę inaczej"(bo o gustach się nie dyskutuje) od razu muszą dowalić osobie, która sądzi inaczej niż oni i ją ośmieszać.

Do MNIE muzyka Rihanny w ogóle nie przemawia; nie lubię jej, nie mój typ. Być może trochę przesadziłam, nazywając ją beztalenciem i szczeniarą - bo głos niby tam ma - i wybacz, jeśli Cię uraziłam. A z resztą choćby i miała wielki talent, była uzdolnioną piosenkarką itd. to co z tego, skoro to jest portal poświęcony kinematografii? Rihanna przecież nie ma nic wspólnego ze światem filmu.

Lovely_Paige

Jest problem, bo co u licha z ponad 400 głosami i średnią ponad 7 robi osóbka która zagrała w jednym, gównianym filmie (nie wspominając już, że grała samą siebie)?? Kumasz sztywny kołku?

SPEEDRAID

no więc dlaczego masz do mnie wąty, skoro to nie ja stworzyłam jej profil i to nie ja na nią głosuje, to, że tak przyżywacie, że Rihanna jest na filmwebie to wasz problem, i wasze posty niczego nie zmienią, więc radzę się z tym pogodzić i po prostu nie wchodzić na jej forum;/

Eruaniel

Ludzie prosze was uspokojcie sie bo znowu zacznie sie kolejna bezsensowna klotnia. Wystapila w filmie to jest na fw. I nad czym sie tu tyle rozwodzic?

Twiggy

Rihanna jest świetna!
super glos itd.
Pozdrooo :)

Eruaniel

dajcie spokój! zagrała w jakimś tam filmie więc czemu nie mieli by jej dodać do obsady? nie czaję o co tyle krzyku. rozumiem gdybyście się wściekali o to że jest w top100, bo faktycznie nie ma za co ją tam umieszczać. uważacie że z filmwebu powinno wykasować się wszystkich, którzy nie są wybitnymi aktorami?

Avika

No tak Rihanna jest bardziej piosenkarka niz aktorka to dlaczego jest na tej stronie sama nazwa mowi FILMweb
jeden film i odrazu aktorka
chociaz lubie ja :)

Avika

O Top100 już wolę nie mówić... Ale masz w sumie rację, niby zagrała w jakimś tam filmie (samą siebie...), więc musieli ją dodać do obsady. Nie zmienia to jednak tego, że mnie wybitnie wkurza, iż panna Rihanna jest na portalu filmowym. Przepraszam z góry, ale jak tylko widzę Rihannę i słyszę jej parasolkę olkę olkę, to mi się słabo robi... Ale dobra, koniec tematu.

Eruaniel

"parasolkę olkę olkę"
hehe xD
dobre :P
pozdro :)

kaaarolaaaxD

Najbardziej dziwi mnie to , ze Rihanna ma taka srednia
A jej filmografia jest bardzo imponujaca i jeszcze w tym swoim filmie jest na ekranie moze z 5 - 10 min?
I jeszcze gra sama siebie - ale wysilek xD
To jest portal filmowy a zaloze sie ze nikt nie ocenilby jej aktorstwa na 7 albo 8 tylko co najwyzej muzyke...
Ludzie glosujcie na jej aktorstwo a nie spiew!!!!!!!!
Pzdr :*

Fanka_Keanu

Szczerze to nawet nie ogladalam tego filmu
No ale niezla z niej aktorka ze ma taka srednia
A jaka ma filmografie!
hahahaha :P
pozdroo:*

kaaarolaaaxD

Hehe, również pozdrawiam;)
Dzięki i pozdro dla wszystkich, którzy są mojego zdania:) I dla innych też:]

Eruaniel

Zgadzam się... Dla mnie Rihanna to chodząca beznadzieja... Ona skrzeczy, a nie śpiewa. Na żywo nie potrafi wyciągnąć nawet tych "wyższych" dźwięków, mieści się tylko w granicach tych średnich... Żal.pl po prostu. Nie mam pojęcia, jakim cudem jej płyta została wydana.

Dzasmin

Dobra to teraz ja coś powiem może mnie nie zmiażdzycie swoimi wypowiedziami: więc tak jest film ,,dziewczyny z dróżyny 3'' spis aktorów- i co? brakuje jednej osoby moze nie aktorki, ale jednak zagrała w tym filmie a czy dobrze czy źle- ocenia to publika. Ale zagrała- więc... musi być w tym spisie.

kingabor95

,,Żal.pl'' czy to jest ostatnio jakaś moda ?? ;/ bo dziewczyny z młodszych klas cały czas to powtarzają...

kingabor95

Dokładnie, mnie też wkurza ten cały "żal.pl" Nie wiem, kto to wymyślił. Już nie wystarczy "żałosne"?
No i masz rację z tym, że musiała być w spisie aktorów, po prostu mnie trochę poniosło z tym tematem;] bo słabo mi się robi jak widzę (lub słyszę) Rihannę, no ale w spisie musiała być;)

Eruaniel

żal.pl jak patrze na te dzieci typu tomq9090 . to naprawdę w łeb trzeba być walniętym . popieram założyciela tematu . ta szczeniara nie jest nawet...nikim a co dopiero ,,aktorom'' . ludzie czy wy jesteście normalni ?

Phoebe123

żal.pl jak patrze na takie osoby które nie szanują poglądów innych ludzi

Phoebe123

cherry spokojnie, ale temat jest właśnie o tym, że Ona nie powinna zajmować się branżą.... ,,aktorskom'' i raczej każdy tu jest normalny, bo mamy inne poglądy, tyle.

Eruaniel

ok, rozumiem joka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones