RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

1/1o
Tyle ludzi ją lubi, za co ?
Za piosenki któtych sama nie pisze ?
Za brak głosu ?
Za pokazywanie cycków i łapanie się za krocze ? ( w teledyskach )

użytkownik usunięty
Lolqaa

nie musisz się wypowiadać jak nie musisz.
ma zajebisty głos, niektóre piosenki sama pisze, a niektóre nie - wiele wokalistów tak robi... nie pokazuje cycków.gdzie niby? a łapie się za krocze dla pikanterii... a lady gaga to co? rihanna o wiele lepsza od niej!

Oj to widze, że mało wiesz o swojej ,,idolce'.
A czy ja coś o Lady G powiedziałam to już inny temat.
Taki zajebisty głos a byś ją na żywo widział :]
A czemu na koncerty sie spóźnia nawet 2 godz. ??
Mało czytasz o tej ...

Lolqaa

Rihanna zamiast głosu,sprawia wrażenie jęczącej kobiety :)

Patologia546

Dokładnie ;)

użytkownik usunięty
Lolqaa

widocznie jej nie słuchacie. ma wspaniały głos.! co z wami wogóle jest?
gdyby rihanna była taka jak wy se myślicie to by nie zaszła tak daleko. dowodem tego są ponad 12mln śledzących na twitterze, chyba ponad 45mln na facebooku oraz to że jej utwór "we found love" jest na szczytach list przebojów i jest nr 1 w brytyjskim itunes!.

Bo media i serwisy typu Facebook,ogłupiają społeczeństwo,a nie mają pojęcia o innych artystach.

Patologia546

To słuchaj sobie zjeberka, bo zapewne jesteś jego psychofanka.

Niestety tak jest.
Ludzie bez głosu są promowani a ona tych piosenek sama nie pisze , więc wiesz.
I wysłuchałam jej wszystkich piosenek dla twojej wiadomości.

użytkownik usunięty
Lolqaa

niektóre teksty sama pisze. ale co z tego, że sama wszystkich nie pisze. ma świetny głos i dlatego ma wielu fanów na całym świecie.
p.s. ja też słuchałem wszystkich jej piosenek..

Myślisz , że na żywo ma taki głos jak w teledyskch ?
On jest przerobiony.
Wiem , że ma tyle fanów , bo jest promowana na super gwiazdę.

użytkownik usunięty
Lolqaa

wiem jaki ma głos, bo słyszałem ja na żywo. głos jak w teledyskach, nie narzekam.

Nie taki jak w teledyskach na pewno .-.-

Lolqaa

nie jak w teledyskach, bo o niebo lepszy ! pozdrawiam Rihanna Navy <3.

Ha! ''glos jak w teledyskach'' xD w jej glosie jest tyle filtrow, ze szkoda slow, ale w sumie masz racje... glos byl jak w teledyskach, bo lecial z playbacku. I nie mow mi ze nie, bo sie osmieszysz :)

Lolqaa

"On jest przerobiony".Browo jestes swietna.Czy ktos ja lubi czy nie,kocha badz nienawidzi,mówienie,ze niepotrafi spiewać to robienie z siebie albo idioty albo kłamce.A co najciekawsze jej wokal mozna dzieki takiemu wynalazkowi jak internet bardzo łato sprawdzic.Pozdrawiam.

Berith7777

"Czy ktos ja lubi czy nie,kocha badz nienawidzi,mówienie,ze niepotrafi spiewać to robienie z siebie albo idioty albo kłamce."

Oczywiście - jest przecież tylko jedna, słuszna racją, którą jak najbardziej posiadasz Ty...

Dassanar

Skoro tak uważasz....

nie niedlatego mam fanów na całym świecie ma fanów bo ma fajne piosenki i zremixowany głos na plycie porównajci esobie ja na zywo i ja na plycie

Patologia546

A mi jej głos przypomina skowyt zarzynanego barana meeee meeee meee Bueeee bueeeee bueeeee bueeee elaaa elaaaa
zdarta płyta przy tym to arcydzieło

rada: przeczytaj swoją wypowiedź zanim opublikujesz :P
Co jest dobrego w lasce, która śpiewa o parasolu ? :P:P nie ma głosu i musi się obnażać, żeby media o niej nie zapominały ?
(ogólnie wszystkie "wokalistki", które to robią są debilkami :P) Gaga ma przynajmniej głos i gra na fortepianie i ma pomysł na siebie, a ta tu ?! ja jej nie trawię...

Z TĄ RÓŻNICĄ ŻE lady gaga umie śpiewać nie przepadam za nią ale jak bym miała ocenić która ładniejśpiewa to zdecydowanie gaga

Dla pikanterii :) Cały świat to Polityczna pikanteria ...
Lepiej obudźcie się i wyrwijcie z tej hollywoodzkiej papki.
diabeł nie śpi ...
Co do śpiewu - przeciętna. i gaga i rihanna. natomiast obie mają talent do robienia kasy :) czyli "czyste" ku....wo LOL

@radekasztan -Zajebisty glos? Prosze Cie! Posluchaj jej koncertow! Na zywo 'spiewa' tragicznie... ta cala Lady Gaga przynajmniej spiewa czysto...


Co to sie stalo z dzisiejsza muzyka...

Lolqaa

osobiście nie słucham jej muzyki ale wcale nie uważam jej za beztalencie, jakiś tam talent ma dziewczyna. A lubię ją oglądać w TV za pokazywanie cycków, tyłka i łapanie się za krocze:)

Jonczyq_2

gdybys miał dziewczyne to by cie to az tak nie jarało .....

crips2

chłopie ja już drugą żonę mam więc przestań pier..... głupoty. Ty jakiś inny jesteś? To, że ktoś ma kobietę to mają mu się niepodobać inne ? Skąd Ty się urwałeś chłopczyku?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
crips2

no to mnie obraziłeś teraz chłopaku. Przecież ona jest w moim wieku.

Jonczyq_2

tesz mam żone, ale wolę spendzać wieczory z kochanicom, Penelope <333

użytkownik usunięty
Lolqaa

Tak samo ją ''kocham'' jak Ty.

Lolqaa

za to tszecie zdecydofanie jom kocham i jeszcze jak wypina pupe, nie ma nic pjenkniejszego ; )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
crips2

Dlaczego?

crips2

haha, widze co chwile z dziewczyna wyskakujesz... czyzbys mial ta pierwsza w zyciu? Bo zajarany faktem jej posiadania jestes strasznie. Dla Twojej wiadomosci nawet jak podrosniesz, bedziesz miec ta (czy inna) dziewczyne dalej powinny Cie jarac kobiety w filmach czy teledyskach :) Inaczej pipa jestes nie facet.

Cokane

litosci ... jestes naprawde żałosny synku

crips2

to ilez Ty masz lat tato, zes juz 25 latka splodzil?

Lolqaa

Zgadzam się. Szkoda na nią czasu.

Lolqaa

Dla mnie to kolejna gwiazdka beznadziejnego bezpłciowego popu.
Co to za talent skoro jej głos to jedna wielka obróbka zrobiona komputerem? Brzmi jak robocik.

Tortuga033

Chociaż jacyś normalni ludzie tu są

Lolqaa

Już się bałem, że sami fani Gagów, Ruchanów i innych "piosenkarzy/piosenkarek". Widzę jednak, że jeszcze ktoś słucha muzyki ;)

l_borowiecki

led zeppelin!

darkknightfan

Głupie rockowe wyjce...

Tortuga033

Jednak talentu jej nie odmówisz :)

Lolqaa

I co w związku z tym, że nie pisze tekstów sama? Co z tego, że pokazuje sie ciągle półnaga? Wielu ludziom to odpowiada (chyba zdecydowanej większośći patrzać na to, jakie sukcesy odnosi ona, a jakie odnoszą rockowe zespoły). Jak to się mówi - o gustach się nie rozmawia. Co do jej głosu - ma dobry, mocny głos, ale za cholerę nie umie śpiewać. A fani Lady Gagi to w 3/4 psychole :/

t0meg

patrząc*

t0meg

Bo ludzie wolą słuchać takich g*wien. Wiekszoś jej fanów to 1o latki.
Prawdziwy artyska pisze teksty swoich piosenek sam. A ty kogo słuchasz ? Rihanny , Katy perry i tp. g*wien ? -.- -.-

Lolqaa

No i co? Każdy słucha tego, co mu się podoba. Hmm, gówien. Trochę mi wstyd, że ludzie są tacy ograniczeni. Wyobraź sobie, że Twój gust nie jest wyznacznikiem tego, co jest gównem, a co nie. No to nie jest "prawdziwą" artystką i co?
Nie twój interes czego słucham. Słucham tego, co mi się spodoba. Nie obchodzi mnie, co sobie ktoś pomyśli, czy ten tekst napisała osoba, która go śpiewa. Mam to gdzieś szczerze mówiąc.
Jak chcesz to trać swój czas na wypisywanie oszczerstw na temat nastolatków, którzy słuchają muzyki, która Ci się nie podoba. Chociaż w mojej opinii to TROCHĘ żenujące. :)

t0meg

Ja jestem tolerancyjna. Ale ,,Riri'' jest wredna i arogancka.
Każdy ma prawo słuchać tego co chce , masz racje .
To w takim razie osoba która nie pisze swoich piosenek i jeszcze je psuje swoim komputerowo przerabianym głosem to jest artystą ? A tak wgl to to pytanie czego słuchasz zadalam tak z nudów by się dowiedzieć. I to jedyny portal na którym obrażam ją ona i tak będzie popularna i lubiana . Ale mam woly czas więc moge wyraźić swoje zdanie

Lolqaa

Ania Rusowicz jest dobrą piosenkarką,100 razy lepsza niż Rihanna :)

Lolqaa

Nie jest przerabiany komputerowo. Po prostu jest różnica między studio a sceną. W tym pierwszym każdy wyraz można nagrać osobno, a ona ma dobry głos, tylko po prostu nie umie śpiewać. Trochę się na tym znam i nie słyszę w jej piosenkach vocodera, a takie rzeczy po prostu słychać. Chociaż wiele gwiazd teraz z tego korzysta. No nie jest artystką, bo artysta TWORZY. Jest wokalistką.
Nie wiem czy wredna i arogancka, bo jej nie znam, ale na pewno trochę ździr*wata. No ale każdy lubi co chce, a mi to tito :P. Ja za nią nie przepadam, ale kilka piosenek ma fajnych:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones