RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Cześć .. ;)
Mam pytanie co myślicie o nowej płycie Rihanny " Good Girl Gone Bad "
Bo jak dla mnie jest ona najlepsza z tych jakich do tej pory wydała .. ;D
Pozdrawiam .. ;D

Mona_Sax_89

Ja takze tak sądze a piosenak
Good Girl Gone Bad -jest po prostu sliczna
pozdrawiam i zapraszam do mnie do obejzenia profilka i ogladniecia plytek fotek Rihanny i skomentowania co o niej sądzisz





pozdro H.D.L.

<333>

Mona_Sax_89

Dokładnie. Album "Good girl gone bad" jest najlepszy. A przynajmniej mi się najbardziej spośród jej trzech płyt podoba. Pierwsza w ogóle nie przypadła mi do gustu i na początku nie lubiłam Rihanny, po drugiej płycie ją polubiłam, bo miała naprawdę sporo fajnych piosenek no ale ta najnowsza płyta jest zdecydowanie najlepsza! Praktycznie wszystkie piosenki są ekstra, a "Umbrella" i "Don't stop the music" to już w ogóle mogłabym non stop słuchac :)

Fluorescent

ooo .. widzę że mamy podobne gusta ;D mi też się podobają " Umbrella " i " Don't stop the music "
a także " Sell Me Cendy " " Good Girl Gone Bad " " Rehab "

Mona_Sax_89

'don't stop the music' i 'umbrella' - swietna!
w ogole plyta super. slucham non-stop.

kam_j

Według mnie album "Good girl gone bad", w porównaniu do "Girl like Me" wypałd bardzo słabo, a wręcz tragicznie.

Mona_Sax_89

Ja sama uważam, że najlepsza płyta Rihanny to Music Of The Sun. A Good Girl Gone Bad też nie jest takie najgorsze, ale ta cała Umbrella i teledysk do niej popsuło mi stosunek do tej płyty.

Zuzak

Ja najbardziej lubię "Umbrella" i "Shut Up & Drive" :)

Mona_Sax_89

Mam pytanie czy to tylko jest w UK bonus track piosenka " Cry " na albumie Good Girl Gone Bad czy tez i w Polsce?? Prosze o odpowiedź.

Mona_Sax_89

niestety nie ma piosenki ,,Cry'' na albumie polska cena:/Ja mam oryginalny z Anglii,tam jest ta piosenka.Album najlepszy z trzech albumow RiRi.Piosenki ktore mi sie podobaja(Rehab,Cry,Umbrella,Don' stop the music,Sell me candy,Push up on me)reszta obleci w tlumie

Mona_Sax_89

ta jasne... Zall to jest jej najlepsza plyta z pewnością!!!! naj piosenki to umberella dont stop the music shut and drive rehab pozdro :*:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones