RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

No cóż, jeśli chodzi o te wszystkie krytyczne uwagi na jej temat to uważam iż wypisują je panienki zazdrosne o jej błyskotliwy sukces i powodzenie.Co prawda gustuje w zupełnie odmiennej muzyce, znacznie bardziej ambitnej, lecz Rihannie na pewno UROKU odebrać nie można.To właśnie BEYONCE wydaje się bardziej zarozumiała i pewna siebie panosząc się z tym swoim "rochefellerem-szpanerem" JAY;EM Z.RHIANNIE póki co sodówa nie uderzyła, budzi sympatię a że jest jeszcze bardzo młoda to trudno od niej wymagać bezbłędnych "ruchów" muzycznych.

Duke

Nareszcie jakis madry komentarz. Bez obrazania i dziecinnych tekscikow. Ja bede jednak sie upierac, ze talent ma;-) Pozdrawiam.

Twiggy

Dzięki.Rzeczywiście musi mieć talent skoro zaistniała na tak wysoką skalę.No i występując w Polsce mimo kontuzji nie zawiodła(nie byłem na koncercie, lecz słyszałem opinie ludzi, którzy mieli okazję obejrzeć ją na żywo).Również pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones