RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Waszym zdaniem jej najlepszy teledysk od początku kariery to...?
To trudny wybór, ale wg mnie- " Disturbia".

Madeleine_filmweb

może... Russian Rulette? jeszcze lepszy był jednak "Hard"

Madeleine_filmweb

nie wiem czy wogóle można użyć słowa "najlepszy teledysk" u rihanny, skoro obok mamy klipy gagi, które biją na głowe wszystkie inne klipy pop razem wzięte

ArusArczes

tak . teledyski Gagi są po prostu wspaniałe . szczególnie gdy udaje poród czy tańczy z tancerzem , który przypomina jakiegoś trupa . naprawdę GENIALNE !

rachel_mcadams

tak, naprawdę klipy gagi są to często wulgarne spektakle, ale bardzo artystyczne i dopracowane
oczywiście, że lepsze, poród i trupy to same plusy, bo odróżniają teledyski gagi od tych wszystkich, takich samych, cukierkowych, słodkich, tandetnych klipów większości pop gwiazd

mogę naweć powiedzieć, że klipy gagi są o wiele lepsze niż muzyka,
chociaż i tak porównując taki "bad romance" do innych hitów naszych lat, to prawie każda inna dzisiejsza gwiazdeczka słabiutko wypada przy gadze
gaga wydała na plycie świetny kawalek "bloody mary", mam wielką nadzieję, ze powstanie do tego jakiś chory klip w klimacie marylina mansona ;)

Madeleine_filmweb

jak dla mnie bardzo fajny jest " Te Amo " . nawet California King Bed. :) bardzo romantyczny :)

Madeleine_filmweb

Najbardziej szalony "S&M", najbardziej pamietny "Umbrella", a najlepszy? Moze "Russian rulette"?

Madeleine_filmweb

Nigdy nie widziałam tak genialnego teledysku Rihanny jak do piosenki "Man down". Jest świetny;p Piosenka też nieziemska.

asienka2608

Zgadzam się, teledysk do "Mad Down" jest świetny, jego największą zaleta jest chyba jego "naturalność".

użytkownik usunięty
Madeleine_filmweb

Dla mnie najlepsza piosenka i teledysk to "Pon De Replay"

Najbardziej podoba mi się Man Down (jak i sama piosenka), s&m, "if it's lovin that u want" i umbrella chyba na pierwszym miejscu.Zawsze jeszcze lubiłam "we ride".

alexa_b

Ja przepadam nawet za " What's My Name". Moze charakteryzacja Rihanny nie jest powalajaca, ale wraz z Drakiem tworza nieziemsko romantyczny klimat ;)

Madeleine_filmweb

https://www.youtube.com/watch?v=sEhy-RXkNo0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones