RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

PO TYM, CO PRZECZYTAŁAM W "POPCORNIE" NIE MOGĘ DOJŚĆ DO SIEBIE! W CIĄŻY?!

mangan

straszne by to było.... po co te przeżycia ? Każdy może zajść w ciążę, nawet Rihanna z wielkim czołem :)

mangan

Ja też nie moge dojść do siebie!!! Przeczytałam w Bravo, że krowe da sie rozerwać na pół, ale nie konia!!!!!!!! To straszne, ja nie wiem co teraz zrobię... Może się pociąć? Jak sądzicie?

EveryMeAndEveryYou

lepiej sie utop

mangan

Ja tam wolę Popcorn jeść zamiast go czytać.

mangan

Sie ist Schwanger lol
das kann noch nie war sein
ich lese gehrne InTouch ,Life&style ,Bravo-De
Und das ist Fack of Welt ....


a ty o koniu Fick Dich wulgarna Schlampe

YourFavouriteDrug

No i jak ta młodzież ma na coś porządnego wyrosnąć? Zamiast czytać pismo, to brawa, czy popkorny czytują...
Tak, wytnij sobie żyły!
Życzę owocnego wykrwawiania się!

użytkownik usunięty
Phoebe123

Przestań się każdego czepiać.Innych oskarżasz o głupotę,a sama nie słyniesz z najmądrzejszych wypowiedzi,jak widać.

Phoebe123

Jakie pismo, Pismo Święte, znane lepiej jako Biblia? Przecież to jeden wielki stek bzdur. Bożu niby taki wszechwiedzący, a nie przewidział, że Ewa wszamie owoc? Że "Nadludzie" oleją jego tablice z dekalogiem? Że se złotego cielca będą czcić?
PS Taki on wszystkomający, a zamiast zrobić pstryk, i grzechy przebaczone, to Bóg który jest JEDEN, wysyła na ziemie... swojego SYNA (przypominam, jest JEDEN), żeby umarł. Uff, ale fantasy!

użytkownik usunięty
mangan

ja radze poszukac jakiegos wiarygodniejszego źródła informacji.

użytkownik usunięty

Gratuluję pomysłu czerpania informacji z tabloidów i gazet dla ..mhhhh...wiadomo czym zainteresowanych nastolatek

czas płynie a brzuszka jak nie ma tak nie ma
Ri jest młoda będzie miała mnóstwo czasu na dzieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones