RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Ja też zbytnio jej nie lubię.Ale piosenki ma nawet OK,sama teksty pisze ( no z tego co wiem xD) szybko wpadają w słuch no ale żeby była jaką super gwiazdą to się nie zgadzam >.< dużo takich jak ona co roku czy mniej jest na rynku muzycznych i nic nowego to jest.Żywo ok śpiewa ale ciągle ten sam styl śpiewania na okrągło tego nie lubie,także nei uważam żeby była jakaś boska jak nie wiem co >.< jest barbadosu i sie tym wszyscy zachwycają no ale co z tego ?! ja jestem w polowie kubanka,polka i chinka xD jestem pewna,że jest tam o wiele bardziej utalentowanych i ładniejszych dziewczyn niz ona jej tylko sie poszczescilo i zabrali ja z tej wiochy gdzie mieszkala a teraz niby podbija swiat.Nie podoba mi sie jej nos bo ma strasznie duzy i na wiekszosci zdjec np. okladek jest bokiem...wiadomo dlaczego xD albo go retuszuja i wydaje mi sie sztuczna po za tym.Taki image ma zdziry ;p i po za tym przeczytajcie wywiady z nia i rozne dokumenty by zobaczyc jaka jest.Bardzo sie podnieca tym,ze jest taka slawna..i jak widac wykorzystuje to....

Jami_tsu

no i do tego jej rola w dziewczynach z druzyny 3 hahaha xD ciagle robila takie same miny i w ogole duzo tam zrobila ;P

użytkownik usunięty
Jami_tsu

No właśnie,ciekawe czy za rok pojawi się kolejna Rihanna?
Bez urazy ale ona nie jest oryginalna,niczym szczególnym się nie różni od Britney czy Beyonce.

Jest to gwiazdka 2 sezonow jak to ujela gazeta wyborcza.Zalamalam sie czytajac reportaz z jej koncertu.Spoznila sie 30 minut przed ostatnim wystepem i podobno miala jakas kontuzje ( a byla jedna z wiekszosci osob co grzala stolek przy barze ) xDDD
No ale za pare sezonow czy mniej beda nastepne ^.^ tak jak na Tokio Hotel przeszla mania juz dawno i inne.No ale Britney jest pierwsza osoba,ktora byla oryginalna i stala sie 1 gwiazda pop taka naprawde,a nastepne to tylko podrobki ;p

Jami_tsu

Britney to żyła ze skandali ...

Eminem11_2

Ekhm no nie wiem ... czy żyła może i dzisiaj tak jest.
A wtedy jak była nastolatką i zaczynała kariere to było coś nowego ! Gwiazdka pop,wcześniej nie było kogoś takiego.A teraz są kolejne kopie.Nawet lubiłam ją ale tylko do 1 czy 2 albumu potem zrobiło się dziwnie.Ale o żadnych skandalach nie bylo mowy.Zrobila z siebie cos strasznego bo sie zalamala po rozwodzie z Kevinem no ale sie nie dziwie.Pare mu dzieci urodzila,kochala go na zaboj a on ja wysmial i wykorzystal i takie sa efekty xDD

użytkownik usunięty
Jami_tsu

Wszystko zaczęło się od "...Baby One More Time".Najpierw grzeczna nastolatka a potem kipiąca seksem dziewica i tak po kolei:Agullera,Ciara,Rihanna i inne.Seks się sprzedaje.

P.S. Ryśka sama nie pisze tekstów

użytkownik usunięty
Eminem11_2

Tym gorzej dla niej,to świadczy że artystka z niej żadna.

Rihanna jest głupia i nie umie śpiewać,to moje zdanie o niej.

PATOLOGIA458

Ciekawe na jakiej podstawie stwierdzasz ze jest glupia. bo chyba nie znasz jej osobiscie.

Twiggy

Jej poziom inteligencji można stwierdzić np. po jej wypowiedziach i wywiadach. Ja też nie uważam ją za mądrość światową.

użytkownik usunięty
Eminem11_2

ja do autorki tematu, powiedz mi, ktore gwiazdy nie sa komputerowo upiekszane dla okladek czasopism, plakatow itd ?? ja nie widzialem takiej.

użytkownik usunięty

Ulepszają się gwiazdy pop,hip hop i r'n'b i inne ścierwa komercyjne.
Są artyści,któży są "naturalni" przed obiektywem i nie muszą udawać gwiazdy z ulepszeniami,są to np:
2Pac [on on raczej był],Metallica,The Prodigy i inni.
Skoro nie widziałeś takiej to czasami poczytaj czegoś innego niż Bravo.

Jami_tsu

A skad niby wiesz ze sie nie ulepszaja? Kazde zdjecie, zwlaszcza takie ktore ma sie pojawic w prasie, jest zmieniane komputerowo nawet jesli chodzi tylko o swiatlo. No a chyba nikomu nie trzeba tlumaczyc ze nikt nie kupilby gazety z niepoprawionym zdjeciem zwyklej kobiety. A te komentarze o wielkim nosie sa wyjatkowo zlosliwe. Pokaz swoje zdjecie.

użytkownik usunięty
Twiggy

->A skad niby wiesz ze sie nie ulepszaja?<-
Bo nie pokazują się w gównianych czasopismach typu Bravo i Viva.

->No a chyba nikomu nie trzeba tlumaczyc ze nikt nie kupilby gazety z niepoprawionym zdjeciem zwyklej kobiety<-
Gazetę kupuje się bo chce się zajrzeć do treści zawartej w środku a nie dla dla okładki.Kupujesz gazety tylko ze względu na ładną okładkę?

->Pokaz swoje zdjecie.<-
Za to ty nie pokazuj swojego,dopiero jadłem.

Mówisz że ulepszane komputerowo są gwiazdy hip-hopu i inne szmaty. Potem piszesz że 2pac nie był ulepszany. Szkoda tylko, że 2pac to gwiazda hip-hopu ...

użytkownik usunięty
Eminem11_2

Dzisiejsze pseudo gwiazdy,pseudo gangsterzy jak 50 cent.
Chodziło mi o "dzisiejszych" gwiazdorów!

Jami_tsu

Do Colonel Dax:

Swoim ostatnim zdaniem pokazales, ze nie warto dyskutowac z toba i znizac sie do twojego poziomu. Jak ktos jest ścierwem to tylko ty.

użytkownik usunięty
Twiggy

Wow!
Obrażasz sie bo ktoś się z tobą nie zgadza?
Wal się!

użytkownik usunięty
Twiggy

Za to ty swoim ostatnim postem pokazałeś ze twój poziom schodzi ponizej gówna!

użytkownik usunięty

O przepraszam POKAZAŁAŚ.
Ale i tak to nic nie zmieni

Jami_tsu

Lepiej skoncz bo tylko sie ośmieszasz. Szkoda mi ciebie. myslisz ze jestes taki cudowny?

użytkownik usunięty
Twiggy

................................................................................ ................................................................
zabawna jesteś,czysta komedia.

użytkownik usunięty

Nie będę się kłócił z dziećmi bo to nie w moim stylu.

Jami_tsu

Tak? No to super. Dalej tak sobie mysl i usprawiedliwiaj swoja glupote.

Jami_tsu

Jeśli wydawało ci sie ze mnie sprowokujesz swoimi prostackimi tekstami to sie grubo pomysliles. Koniec dyskusji. Nie zamierzam juz wiecej odpisywac na twoje szczeniackie zaczepki.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Usuwaniem moich postów nic nie ździałasz moja droga Twiggy.
Z racji tego,że wydajesz się mądrą i odpowiedzialną osobą odpowiedz mi na jedno,bardzo proste pytanie:
To jest mój "ostatni post":
-"Dzisiejsze pseudo gwiazdy,pseudo gangsterzy jak 50 cent.
Chodziło mi o "dzisiejszych" gwiazdorów!"

Teraz mi udowodnij czemu twoim zdaniem,tym ostatnim postem potwierdziłem,że dalsza dyskusja ze mną nie ma sensu?

Jeśli odpowiesz z sensem to dam ci spokój,jeśli dalej będziesz pisać teksty typu "ośmieszasz się" to już sama wiesz na kogo wyjdziesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones