RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

No dała niezły popis na koncercie w Polsce,oby tak dalej.kiedyś była inna,lepsza,a nawet do tego
doszło że spiewa z playbecku;/

Sol1987

Pisac nawet nie umiesz playback a się wypowiadasz, gdzie Ty go słyszysz ??
trzeba być naprawdę chora osobą by tak pisać. Brak mi słów

gosciu12

bo spiewała z "playbacku",słyszałam na koncercie,każdy zresztą słyszał,brak ci słów a niby dlaczego,hheh,nawet nie ma z toba co dyskutować.widać że z gimnazjum.a poza tym każdy może zrobić błąd.

Sol1987

Naprawdę ??
he he he he jasne, słychać że to nie jest playback, był ale pół playback, z którego korzysta większość gwiazd.
Rihanna nie udawała że śpiewa gdy był puszczany.

gosciu12

ej ale wiesz jak na koncercie gościu12 nie byłeś to się nie udzielaj. a ten cały jej występ w Polsce to masakra :(

użytkownik usunięty
gosciu12

Dokładnie, kiedy tańczy, to nie macha ustami i nie próbuje trzymac mikrofonu na siłę, a kiedy zaczyna śpiewać, to wyraźnie słychać.

Sol1987

Rihanna "upadła" jeżeli można to tak ująć. Kiedyś nieznna młodzie dziewczyna próbująca coś zdziałać zaśpiewała umbrelle (czy jakoś tak) kiedyś dużo tego puszczali a i ludzie sporo tego słuchali. Ogólnie przez długi czas dużo ludzi jej słuchało - teraz narkotyki, alkohol, imprezy. Oczywiście człowiek może robić co chce ale jeżeli gnojki jej słuchają to... nie jedna gwiazda/wspaniały człowiek odszedł przez narkotyki/alkohol. Świat idzie dalej a mnie przeraża to że mimo ludzie mają bardzo wiele a jednak uciekają od tego i kończy to się tragicznie. Fakt faktem ten (już pewnie nie nowy) kawałek Rihanna - Stay ft. Mikky Ekko dobry trochę w innym stylu jednak ona się zmieniła to jaką muzykę będzie tworzyła i co dalej będzie robić tego nie wiem ale mam nadzieje że jakoś da rade.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones