RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

PORAŻKA!!!

użytkownik usunięty

Jeśli chodzi o muzyke to Rihanna już przeminęła. Pisze jeszcze jakieś piosenki ale bardziej popularne są: one direction. cher loyd, shakira, carly re, i nawet bieber. Jak muza przeminęła to teraz próbuje swoich sił w aktorstwie.... No i bezskutecznie!!! Czy ona nie wie że są na świecie super gwazdy aktorstwa?! Np: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Nicolas Cage, Johonny Deep, Dakota Fanning, Tom Hanks, Angelina Jolie?!
Riri chyba bierze przykład z Jennifer Lopez.. Cuż ale ona najpierw była fajną aktorką a potem spieprzyła to z muzyką która w jej wykonaniu nie katuje uszu taj jak w wykonaniu Rihanny... Kto to popiera?
(przepraszam za wszystkie błędy w imionach i nazwiskach)

Ty tak na serio z tymi super gwiazdami?!

A i zmartwię Cię, ale Rihanna nie pisze już żadnych piosenek. Wydaje mi się, że nigdy nie pisała.

krolewniana

Nie karmić trolla....

noisy_crane

Po prostu zastanawia mnie jak można uważać, że jakaś gwiazdka przeminęła, skoro od kilku lat nieprzerwanie jest na szczytach list przebojów. Rozumiem, że można nie lubić muzyki Rihanny ale czy za dziesięć lat ktoś będzie pamiętał o gwieździe jednego przeboju "call me maybe"? To tak jakby porównywać Eifel 65 z Britney Spears.
Co jak co, ale nawet jeśli obecnie na listach przebojów króluje ktoś inny, to nie wydaje mi się aby ww. gwiazda musiała się łapać brzytwy i "bawić" w aktorkę - bo nie ma innego wyjścia.

Osobiście na miejscu Rihanny nie dziwię się, że spełnia się jako aktorka. Nie wiem czy słaba, czy też nie. Z drugiej strony biznes, sława, pieniądze. Nie pogardziłabym jej wynagrodzeniem.

A jeśli chodzi o moje pytanie, po prostu byłam ciekawa dlaczego akurat taki dobór aktorów. Uznałam również, że warto podkreślić, że amerykańskie piosenkarki nie mają w zwyczaju pisać sobie piosenki.

krolewniana

Mój komentarz nie był apropo Ciebie tylko eli17. Ale całkiem ciekawie wyszedł ten twój monolog. " super gwazdy aktorstwa?! Np: Kristen Stewart, Robert Pattinson" trzymajcie mnie..... Ale czego się spodziewać po kimś kto ocenił zmierzch 10/10 a dzień świra 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones