RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Ta piosenkarka jak i aktorka jest podwładną illuminatów .Czyli podpisała pakt z masonerią i nagrywa to co jej każą i jak jej powiedzą że to i to ma być w jej teledysku ona tak zrobi i kasę weźmie za to .Taka prawda Rihanna została wykreowana na królową illuminatów bo w jej teledyskach jest wiele symbolów ( znaków ) powiązanych z ich bractwem .Tak więc sprzedała duszę diabłu bo podpisała z nim pakt pozwalając żeby takie motywy były w jej teledyskach .To nie brednie wpiszcie sobie w google grafika Rihanna Illuminati i będą jej zdjęcia gdzie pokazuje te szatańskie gesty i te zakryte oczy .Tak że nie warto jej słuchać bo jej muzyka którą tworzy jest podsycona tym że nagrywa pod masonów którzy ją kreują w świecie show biznesu .

"Utwórzmy super sekretną organizację kontrolująca świat, której istnienia nikt nie może dowieść, a później umieszczajmy jej symbole w teledyskach pop". Zawsze mnie bawią ludzie wierzący w takie bajeczki.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

tl;dr

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
13Gniewny

I właśnie takich jak ty oni potrzebują .Współczesne niewolnictwo

Danio31b

Ale argumentu nie podajesz, bo po co. Łatwiej powiedzieć "nie masz racji, bo nie".

13Gniewny

Najlepiej powiedzieć rząd jest cacy i o nas dba a żadne organizacje a już broń boże Banki nie dymają nas przy każdej okazji :)

Danio31b

Dymają dymają, a rząd nie jest wcale taki cacy (chociaż mogło być gorzej), ale nie o tym teraz rozmawiamy...

celebes

Podpisany pakt z diabłem-Aby Być!!! i błyszczeć- illuminaci-bractwo złego. Kiedyś upomni się zły o nią...ale to już nie mj problem.

Stan_Nieba

Gdzie się zgłosić żeby podpisać pakt z diabłem? Ja bardzo chętnie.

Trzeba być całkowitym pomyleńcem, by pisać takie rzeczy.

użytkownik usunięty
AndrzejAndrex

Nie jestem żadnym pomyleńcem ,te rzeczy dzieją się naprawdę wystarczy poczytać w necie .A ja sobie nie uroiłem tego że ta piosenkarka należy do Illuminatów .Są o tym informacje w necie nawet madonna ostatnio w swoim kawałku Illuminati wspomina o Rihannie i nie tylko o niej jako gwieździe która się nim oddała i działa na ich zasadach . A te znaki pokazuje w teledyskach i to jest fakt zdjęcia mówią same za siebie to przecież nie są fotomontaże żadne moim zdaniem .A ona sama mówi o sobie księżniczka Illuminati . Do tego w jej teledyskach pojawiają się napisy które świadczą o tym że do nich należy .

użytkownik usunięty

Może głupio to napisałem powyżej ale tak się sprawa układa że większość gwiazd jest marionetkami illuminatów i działa na ich polecenia .To nie jest tak że jestem gwiazdą i nagrywam sobie co chce i pisze piosenkę na jaki chce temat.Oni każą mówić o tym i o tym i tak jest że trzeba się słuchać ,kto się sprzeciwi zniszczą go w mediach .Zrobią z niego pijaka albo pedofila lub ćpuna albo psychopatę który nie wie co robi .Tak więc zniszczyli już Michaela Jacksona który za życia działał dla nich i też był na ich usługach . Co więcej Elvisa też oni podobno zabili albo Boba Marleya czy jednego z The Beatlees .Stoją za śmiercią księżny Diany albo prezydenta Kennediego czy też oni wydali wyrok na rapera Tupaca Shakura .Polecam przesłuchać kawałek Illuminati Madonny z jej najnowszej płyty . Albo grupa Gamma ray No world order gdzie śpiewają na temat właśnie illuminatów .Michael jackson miał teledysk gdzie niszczył ich symbole i był on ocenzurowany .W necie jest też kawałek Tupaca Shakura Kill Illuminati za który to podobno go zabito bo to był jego bunt przeciwko nim .Rihanna to ogólnie nim służy i te symbole pokazuje nie od dziś w teledyskach .Działają na ich polecenie też Lady Gaga albo Justin Bieber czy Jay-z i Byoncee .Tak więc mają w rękach wielu piosenkarzy .Ich emblematy są na okładkach płyt kilkudziesięciu wykonawców tylko trzeba znać te znaki jak zakryte jedno oko ręką albo piramida .Przykładowo jedna z płyt grupy Iron maiden ma na okładce emblemat Illuminatów .

Zgadzam się z tobą w zupełności wiele o tym się dowiedziałam na różnych stronach itp. Nie myśl że jesteś świrem bo to prawda ja jestem młodą kobietą i też w to wierzę myślę też że ta muzyka z pewnością nas kontroluje mnie to przeraża gdy byłam nastolatką słuchałam tego szmelcu i o niczym nie wiedziałam teraz wiem jaki to hłam i się tego nie dotykam pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
liliriz17

No i takie podejście mnie się podoba , no ja też widziałem wiele w necie tekstów i zdjęć na tematy tego i wiem że oni są kontrolowani przez tych z góry czyli masonerię która rządzi jak mają nagrywać swoje pioseneczki . A jak ktoś wierzy w to co mówią gazety albo Tv które są też kontrolowane przez illuminatów to niech wierzy im dalej że jest wszystko w porządku .

Masz rację jak ktoś tylko słucha tego typu pioseneczek to będzie się tylko śmiał i nawet nie poczyta na ten temat a przecież tak bez powodu by tych symboli nie pokazywali i uważam że to prawdziwa ignorancja tego nie zauważać. Ogólnie teraz masa jest tego aż mnie to zadziwia że aż tyle tego wszędzie moda, muzyka czy polityka wszystko to łączy się w jedną całość aż strach się robi jak to się czyta. Pozdrawiam po raz kolejny ;)

użytkownik usunięty
liliriz17

Masoneria z tego co czytałem rządzi przemysłem muzycznym i filmowym w USA i nie tylko dużo gwiazd muzyki do nich należy jak Ledy Gaga Rihanna Eminem Justin Bieber czy Jay-z i jego małżonka Byoncee . Robią muzykę pod kogoś i są na usługach .Tak samo w watykanie papież też to nich należy . Podobno benedykt odszedł bo został zmuszony przez nich do tego . Nawet są winni śmierci wielu znanych osób jak Michael Jackson czy raper 2 Pac shakur księżna lady diana zabili też marlyn moonroe i elwisa prasleya czy stoją za śmiercią boba marleya czy prezydenta kennediego i johna lenona z betellsów . Dlaczego to robią bo jak ktoś im się sprzeciwi i postawi niszczą te osobę i robią z niej dno w mediach . Jaksona zniszczyli illuminaci bo niszczył ich symbole w teledysku który ocenzurowano . Co dalej tak samo było z papieżem janem pawłem 1 kazali go otruć bo zaszył węszyć w watykanie na co idą pieniądze i był niewygodnym świadkiem tego co tam się działo . Czytałem że oni wynajęli podobno hitlera do rozpętania ( rozpoczęcia ) drugiej wojny światowej że to nie było że adolf sam z siebie zaatakował że sam rozpoczął wojnę z Polską i innymi państwami . Tak więc był tylko marionetką na ich usługach bo do tej masonerii należą największe rody bogaczy i oni chcą utworzyć nowy porządek świata mają w rękach cały rząd ameryki a nawet banki światowe i rządzą giełdami i podobno to oni stoją za krachem na giełdzie i obracają pieniędzmi . Mają swoje znaki jak te piramidy i oko horusa gwiazdy pokazują to na teledyskach jak Rihanna jest nazywana nawet królową illuminatów . Ona pokazuje znaki ich na albumach swoich jak zakrywa oko jedno ręką albo robi znak piramidy . Bieber nawet widziałem że miał koszulki bluzy z piramidą illuminatów a mówi że jest katolikiem . Bo oni tak jakby czcili szatana i służyli jemu . Kto od nich odejdzie ginie tak jak jackson albo presley czy księżna diana . Nawet jan paweł 2 do nich należał i był wtajemniczony bo tam są stopnie wtajemniczenia że im większy stopień tym więcej wiedzą o tym co dzieje się obecnie na świecie i jakie plany mają wobec świata masoni .Tak więc przejdę jeszcze do ataku na Want center w usa to było spreparowane i zrobione pod publikę nie było żadnego osamy bin ladena i al kaidy to byli ludzie specjalnie szkoleni przez Cia żeby przeprowadzić atak żeby był pretekst do rozpoczęcia wojny z Irakiem o ropę chodziło i dostęp do niej . Co dalej czytałem na necie też o przekazach podprogowych w bajkach Disneya że tam pokazują też ich znaki ukryte a nawet są ukryte treści zboczone seksistowskie w jego bajkach jak penisy i inne takie ;) A Kennedy zginał chociaż sam był masonem i był z tego rodu jednego i był niewygodnym świadkiem więc go usunięto żeby nie zawadzał nikomu . Tak więc co się dziwić jak zabili tylu piosenkarzy a do mediów mówią że to przez narkotyki albo że jakson był pedofilem lub że ktoś popełnił samobójstwo . A taka prawda że michael ostrzegał przed masonerią i wiedział że umrze że go zniszczą że manipulują mediami i nawet historią . Rihanna to jedna z gwiazd która im głównie służy . Eminem chciał odejść podobno od nich jednak się chyba rozmyślił bo dzięki nim ma kasę z płyt i koncertów . A jakby się zastanowił nad odejściem z illuminatów to by zabili mu córkę być może i zrobili z niego dno społeczne w mediach . Tak było też moim zdaniem z robinem williamsem moim zdaniem mogli go szantażować a on się im nie dał i być może zginął przez ich machlojki a nie że miał deprechę ;/

Wiesz co i ja jak sobie czytam twoje wypowiedzi to myślę sobie Boże wreszcie ktoś normalny! ;p Serio ja też dokładnie tak samo uważam Watykan jest porządnie w to zamieszany kiedyś oglądałam coś o tym jak księża uprawiali tam jakieś chore imprezy czy jak to nazwać orgie wiem to może brzmieć dziwnie też kiedyś nie chciałam w to wierzyć ale taka jest prawda oni są całkowicie kontrolowani przez masonerię panuje tam zepsucie i ukrywają niesamowicie dużo faktów o których my zapewne nie mamy pojęcia teraz jak ktoś pójdzie do kościoła i myśli sobie że wszystko jest w porządku pomimo tak wielu rzeczy które są bardzo podejrzane to niech się chwilę zastanowi. Ogółem nie rozumiem tego całego robienia z religii polityki i bardzo mi się to nie podoba można wierzyć w Boga ale te całe kościoły i słuchanie się księdza który wcale nie jest nieomylny tak samo jak papież ja osobiście uważam że tylko Bóg ma prawo takim być dla mnie jest to niezrozumiałe. Wszystko o czym tu piszesz jest prawdą też to wszystko sprawdzałam co do muzułmanów i o tym co powyżej napisałeś to prawda ta cała nagonka w mediach oni są źli terroryści i inne tego typu rzeczy to są pierdoły też uważam że to sami amerykanie to zrobili żeby po prostu mieć pretekst bo tamte kraje są im potrzebne po prostu niedobrze mi się robi jak słyszę o tych "cudownych" amerykanach którzy są tacy dobrzy i wszystkim pomagają. Prawie nikt nie zauważa tego co się dzieje promują syfy wszystko się stamtąd bierze. Iluminati bo tak chcą być nazywanymi że niby oświeceni kontrolują także sport zobaczyć tylko te ówczesne gwiazdy sportu które w większości to promują zauważyłam to niedawno. Co do tych rodzin to prawda one mają kontrolę nad bankami są bardzo wysoko ustawione wydaje mi się że kontrolują także tak zwaną "głowę państwa" mają niesamowite ilości pieniędzy ale nie promują się bo nikt przecież nie musi o tym wiedzieć. To prawda że zabili Tupaca, Michaela Jacksona i innych gdy ktoś zaczyna sypać szybko go likwidują lub niszczą mu wizerunek tak jak DMX-owi sama nie wiem jak ludzie mogą być tak ślepi że tego nie widzą oni mają jakiś cel choć my dokładnie nie możemy wiedzieć jaki ale na wszystko przyjdzie czas na pewno jak dla mnie to są świry jakieś totalne. Bardzo fajnie jest porozmawiać z kimś kto nie nazwie cię świrem tylko dlatego że chcesz mu uświadomić co się dzieje ;)

użytkownik usunięty
liliriz17

Panno lucy że tak powiem dużo wiesz na ten temat i znasz się jak widzę na rzeczy . To nagranie o którym wspominasz na początku było takie nagranie o jakiejś dziewczynce z Brazylii albo Argentyny była i ona przeżyła śmierć kliniczną i miała wizje piekła że w piekle jest dusza naszego papieża jana pawła 2 ( wiem że ktoś może mnie za to zlicznować i hejty polecą na mnie ale to jest autentyczne nagranie na you tubie ) i tam było że Jezus się ukazał jej bo już duszą była tak jak na tamtym świecie i jej ukazał poczynania za pontyfikatu właśnie naszego wielkiego papy Wojtyły też była mowa o tym jaka była rozpusta w kościele wśród księży i zakonnic za jego pontyfikatu i ta dziewczynka wspomniała że była mowa że jezus potępił jana pawła bo on robił wszystko na pokaz . To było autentyczne nagranie i nie jestem tutaj przeciwnikiem kościoła że tak piszę bo też jestem katolikiem i jestem wierzący . Ale czytałem różne brudy na temat papieża i wiele rzeczy szokowało . Co do prezydentów tak Obama jak i Clinton z Bushem są masonami byli podobno poddawani programowi prania mózgu i byli sterowani co mają robić przed kamerą i jak przemawiać . Podobno nie byli świadomi tego co mówią i byli jak w transie hipnotycznym i mówili tak jakby nie wiedzieli co mówią jakby byli zachipnotyzowani dziwne i niedorzeczne ale takie są fakty i są o tym materiały . A że papież nasz wojtyła kolegował się z masonerią i podobno trzymał z rodami brytyjskich masonów też czytałem w necie .Samo nagranie jak popierał Gandiego o utworzeniu nowego porządku świata albo że podobno ktoś mówił nawet mu na przemówieniu jego że jest w zmowie z illuminatami i że jest ich podwładnym . Wiele takich materiałów i różnych teorii czytałem . Co do gwiazd muzyki pop to nagranie pożegnalne jacksona na you tubie jest jak mówi o tym żeby walczyć z illuminatami.

Owszem sporo czytałam na ten temat :D
Niestety wszystkie te organizacje mają dużo wspólnego z kościołem też bym nie chciała aby mnie uważano za psychiczną ale uważam że tam panuje spora anarchia a to że jan paweł 2 był w to zamieszany jest pewnym faktem nie ma co się oszukiwać ja osobiście wierzę w Boga i nie jestem przeciwko żadnej religii ponieważ każdy ma prawo być wolnym człowiekiem i wierzyć w co mu się żywienie podoba ale nie czyniąc przy tym krzywdy innym. Jako osoba wierząca w Boga chcę aby po prostu panował pokój i szczęście choć czasem myślę że to niemożliwe i się to całkiem naiwne wydaje ale przecież to tak powinno być a nie jakieś tajemnice morderstwa itp. Co do disneya wiem tam są pokazywane znaki tego typu oraz różne zboczenie typu penisy i ukryte napisy to bardzo jest dziwne wydaje mi się że chcą nas nastawiać już od dzieciństwa. Ogółem promują oni sex, pieniądze i władzę chcą żeby młodzieży właśnie na tym zależało. Oglądałam na ten temat sporo materiałów i to że dotykają się nawet dzieci jest obrzydliwe. Czytałeś może o tym jak prowadzono przez nich badania na ludziach było to tak traumatyczne że rozdwajały im się osobowości i to kilkukrotnie byli chorzy udowodnił to pewien psycholog który wygłosił o tym wykład niewiadomo z jakich przyczyn nagle przestał o tym mówić a sprawa totalnie przycichła czy to nie dziwne że tak się stało dodam jeszcze że badania były głównie na dzieciach nie wiadomo co jeszcze im robiono prowadzono je znaczy się te badania na dzieciach z domów tak jakby niższych pracowników mówiono że dzieci są prowadzone do zwykłych placówek jak widać było zupełnie inaczej myślę że te informacje są wiarygodne. Te pranie mózgu było prowadzone na bardzo wysoką skalę w Ameryce kto wie czy nadal jego nie robią poprzez tą muzykę przecież właśnie muzyką można wprowadzić w trans doręczyć nią a nawet przesyłać impulsy czy ukryte treści nie wiem jak do tego podchodzisz ale ja myślę że jest to całkiem wiarygodne. Znów wrócę do tego zepsucia panującego w kościele też myślę że papież był w tym umoczony że tak powiem po uszy. Wybacz że tak późno odpisuję ale mój filmweb dużo później akceptuje wypowiedzi i choć wiem że odpisałeś to z początku nie chce ich wyświetlać. Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
liliriz17

Przekaz w bjakach Disneya tzw. podprogowy ma przygotować umysł dziecka od małego że to co pokazują w bajkach jest normalne i że jest to typowe zachowanie albo zjawiska . Dziecko małe chłonie jego umysł wszystko jak gąbka i wszystko uczy się z tych bajek . Obejrzy taką bajkę i myśli że to jest typowe bo jego oczy i umysł kodują te rzeczy i sytuacje postaci kreskówek . Co dalej czytałem jeszcze o Chemtralis jak trują nas z samolotów rozpylając świństwa różne chemiczne i to opada potem na ziemię . Wiem że ktoś powie że brednie że to jest dziwne że nie do wiary że tak to ktoś tutaj coś sobie gada od rzeczy ale serio jest tak że mają samoloty ze specjalnymi dyszami które pozostawiają na naszym niebie smugi chemiczne które nie znikają tak szybko tylko sobie są na niebie jak namalowane. To dopiero jest niedowierzające ale takie są fakty trują ludzi poprzez różne chemikalia z samolotu rozpylane na niebie żeby wybić ludzi . To jest szok jak się czyta i myśli się że to bajka ale to prawda.Co do kościoła benedykt 16 abdykował tak sam z siebie ? wolne żarty oni go zmuśili do tego i go wywalili bo im nie pasował i się musiał zrzec stanowiska papieża a nie że sam z siebie . Jan paweł 2 papież polak który był naprawdę żydem i nawet czytałem że ten zamach na niego to była nieprawda tylko jakiś chwyt telewizyjny i jakieś udawanie . Ale przecież to akurat dziwne bo był w szpitalu i miał obrażenia więc to akurat nie może być prawdą żeby nie było prawdą że Ali akcza postrzelił papieża i że nie stało się nic mu i nie miał obrażeń ? Co do teledysków to przecież każda gwiazda Usa pokazuje te znaki prawie wszyscy w tym siedzą podobno nie tylko USA ale i w Polsce gwiazdy biorą z tego przykład i w tym są umoczeni .A eksperymenty kiedyś czytałem wywiad z osobą która była w illuminati to tam od małego ćwiczą ich żeby byli bez uczuć żadnego sumienia żeby nie byli mięccy i nie litowali się nad nikim żeby byli bezwzględni w tym co robią .Tak że jak oni chcą kontrolować cały świat żeby ludzie żyli w aglomeracjach ze wszczepionymi chipami żeby oni wiedzieli co robią w danej chwili i nimi sterowali . Podobno jak chciano wprowadzić acta i kontrolować internet to też była ich sprawka żeby wiedzieć co robimy w necie . Jak jakaś dziewczyna pisała otwarcie bloga czy na jakimś forum prowadziła dyskusje w Ameryce to się działo ,ona mówiła o Chemtralis czyli tych smugach chemicznych to do niej FBI zawitało podobno na chatę ;/ A Barack obama sam jest masonem albo Putin tak samo czy Królowa Elżbieta też są nimi . A z resztą oni oddają się tak jak diabłu i robią jakieś rytuały masońskie . Ich siedziba jest podobno w Kanadzie i tak jak pisałem wczoraj coś już należą do nich najbogatsze rody jak Rockefellerowie Rotschildowie Kennedy czy Factorowie są to wpływowi ludzie z wyższych sfer . Były też karty illuminati na nich było co zamierzają zrobić na świecie i jakich rzeczy dokonać jak atak na pentagon czy zamach z 11 września 2001 roku oni to zaplanowali i wydali takie karty na których mamy te ich dokonania które zrobili i które dopiero zamierzają zrobić . Podobno są teorie i dociekania że oni stoją też za zamachem w smoleńsku na tupolewa i że to oni zabili prezydenta i była inna wersja wydarzeń niż podano w mediach ale to nie wiem czy prawda i czy to jest fakt prawdziwy ? Co jeszcze czytałem o nich to że stoją za wybuchem obu wojn światowych bo zamach na księcia ferdynanda i jego żonę też oni zorganizowali i wynajęli tak jak wspomniałem już coś o tym hitlera żeby zorganizował wojnę . Jak zabili nawet Kennediego który był jednym z członków tej masońskiej że tak powiem sekty ;) A muzyka tak przekazuje te treści i dlatego w teledyskach Rihanny mamy potem napisy illuminati czy inne szatańskie motywy :) Sam mam gdzieś takie płyty ale teraz do tego z rezerwą ( dystansem) podchodzę . Szkoda tych ludzi ilu zabili jak michaela jacksona który od dziecka był ich marionetką ;/

No wiesz co ja też zauważyłam te samoloty które ni stąd ni z owąd rozpylają właśnie te substancje które mają szkodliwie działać na ludzki organizm i to robią są to zapewne szkodliwe metale czy środki chemiczne. Zaobserwowałam to i to prawda że te smugi dłużej utrzymują się w atmosferze i dlatego też dłużej widać je na niebie w postaci smug. Ale ludzie w to oczywiście nie wierzą a oni znaczy się właśnie ta organizacja masońska oczywiście pod jakąś przykrywką mówią że to nic nikomu nie szkodzi i jest całkiem neutralne dla organizmu w rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej. Co do ataku na jana pawła 2 myślę że to mógł być prawdziwy atak ale nie ze strony masonerii tylko jakiejś no nie wiem innej organizacji która nie zgadza się z ich porządkiem albo to właśnie oni mam na myśli masonów to wszystko zorganizowali aby jakby nie zsyłać na papieża podejrzeń sama nie wiem. To też jest prawda w Polsce już również te nowe kawałki są bardzo masońskie no ale to bierze się z tego że Polska no przykro mi to powiedzieć jest w wpływach amerykańskich i słuchają się ich co wnerwia niewiarygodnie. Też czytałam ten wywiad ale nie wiem czy to nie jest kicz jakiś bo przecież oni od razu by ją zabili przecież nikt nawet by się nie domyślał bo ona mam na myśli tą osobę nie była sławna bogata ani nic może to prawda ale po prostu nie jestem pewna. Co do tych czipów tak oni chcieliby móc nas całkowicie kontrolować tak jak ich symbol ta piramida wszystko widzące oko na jej górze ma symbolizować że nieważne gdzie jesteśmy co robimy ono nas widzi. Nazywają się oświeconymi bo mają się za osoby wyjątkowe które mają sprawować władzę nad masami za które mają nas. Te rody owszem do nich należą w tej chwili nie pamiętam kiedy założono tą organizację ale prezydenci ameryki z pewnością do niej należeli jednak nawet oni nie mają takiej władzy jak te obrzydliwie bogate rody. Michael od dzieciństwa był kontrolowany masz rację a gdy chciał się wydostać najpierw zniszczyli jego wizerunek a potem go zabili. Pozdrawiam jeszcze raz ;)

użytkownik usunięty
liliriz17

Ta organizacja illuminatów powstała w roku 1776 roku i mieli za zadanie żeby naukowcy ludzie uczeni walczyli z kościołem takie były założenia ich . W powieści dana browna Anioły i demony jest o tym opisane jednak nie tak jak jest naprawdę ale jest też film na motywach powieści . Kilka kawałków słyszałem przeciwko nimi tutaj jeden z userów nawet mnie podał link do kawałka przeciwko illuminatom . Ta grupa nazywa się Gamma Ray kawałek No world order to jeden z kawałków który atakuje te masońskie ścierwo ;) Co dalej z tego co czytałem to u nas doda do nich z nergalem należą podobno ale po dodzie można się było tego spodziewać ;) Ogólnie u nas te wpływy masońskie są już też od dawna widoczne tak jak sama zauważyłaś słusznie . Ameryka całkiem siedzi w tym po uszy i jest to jedno z najgorszych państw na świecie moim zdaniem .Jak się czyta to też niedowierzanie że to jest prawda i że takie rzeczy mają na świecie miejsce szok i się myśli że to fikcja jest , ale żeby takie cyrki miały miejsce nawet w Watykanie nawet żal jak się czyta o tym syfie jaki robią tam ;/ Dobrze że się zgadaliśmy bo tutaj mało kto wierzy w to co pisałem i myśli że brednie piszę i jakieś bajeczki dla dzieciaków . Ludzie żyją mediami i gazetami są zaślepieni tym syfem którym karmią nas media i który widzą nacodzień w żydowskich gazetach typu Wyborcza . Ja tam wierzę bo media manipulują i powiedzą kłamstwa bo w Usa podobno to nawet mają aktorów którzy grają swoje role w wiadomościach i którzy są podstawieni pod fikcyjne wydarzenia . Szok że oni tak oszukują ludzi w mediach . Ale jak Fbi należy pod to i oni czują się bezkarni i mogą zabić każdego jejku to jest chore naprawdę co oni myślą że pokonają nawet pana Boga ? Przecież też kiedyś umrą i zejdą z tego świata i co też będą w zaświatach walczyć z Bogiem o pozycje ? ;p to jest śmieszne jak jakiś film o szaleńcu który chce zdobyć nad całym światem władzę . Zabijają ludzi ze świata muzyki albo filmu bezkarnie i mogą mówić że to było przez wypadek i robią z ludzi narkomanów albo jakiś psychopatów lub że są pedofilami ;/ naprawdę to jest chore że nie ma kogoś kto się by zebrał i wykopał ich z tego ukrycia gdzie tam się chowają jak szczury w kanalizacji ;/ Banda wielkich oszołomów którzy myślą że mogą niszczyć zwykłego człowieka bo dla nich jesteśmy robakami . A oni są takimi samymi ludzmi jak my tyle że żyją w luksusach i może mają jakieś tam majątki wielkie albo srają pieniędzmi i im nie brakuje w życiu niczego to myślą że mogą robić sobie z kogoś dno społeczne .Dla nich jesteśmy robakami i nas mordują tymi chemikaliami z nieba albo tworzą muzykę w której uczą dzieciaki przemocy i nienawiści albo narkomanii i tego że liczy się kasa albo wysoka pozycja . Albo emanujące seksem bajki to jest normalne tak robić ? jak dla mnie Ameryka jako państwo to dno jest i jakieś naprawdę żałosne państewko w którym się sprzedają diabłu żeby zdobyć pozycję będą się rozbierać nawet do naga na ekranie byle zaistnieć w tym syfie . Co to za prezydent którą kierują rody jakieś działające z ukrycia ? jak Barack obama sam nic nie podpisze żadnej ustawy tylko nim kierują ? Co to za ludzie którzy dążą do wojny albo wytrucia ludzi lub kontrolowania nas jak bydła jakiegoś żeby wiedzieli co jemy nawet albo kiedy robiliśmy siku ? to jest chore jak dla mnie i naprawdę szok jak takie masony mogli rządzić przez tyle lat i doprowadzić do dwóch wojen światowych i tylu ludzi przez te bydło z wyższych sfer zginęło . Jak mają na krew takich dobrych ludzi jak Bob Marley albo Marlyn moonroe czy Elvis Prasley i John Lenon banda oszustów którzy chowają się przed światem ale o nich wiemy jednak nie znamy ich twarzy ani nazwisk i kto tam jest dokładnie . To jest straszne żeby tak do tego doszło że ktoś pozwala na takie rzeczy .

Też zupełnie jak ty jestem przeciwko ameryce i nie jest to moje uprzedzenie ale po prostu rzeczywistość za przeproszeniem mam " w dupie" co sobie inni myślą że to są jakieś pierdoły i że nie będą tego słuchać bo to jest niemożliwe oni po prostu są tak zmanipulowani przez media że nieda się im przemówić do rozsądku ale może kiedyś to zrozumieją mi jest po prostu żal tych ludzi którymi tak kierują media a oni sami są niewolnikami systemu który jest całkowicie beznadziejny. W ameryce prawie każdy by się oddał za sławę można to po wywiadach zauważyć ich nie obchodziłoby to że by czcili szatana tylko na pieniądzach, sławie itp. Tak ich zdeprawowało to całe łajno. Co do drugiej wojny światowej dlaczego Hitler chciał wybić żydów? Nie rozumiem tego a czytałeś może że w swojej książce służącej do propagandy wyśmiewał masonerię i inne tego typu organizacie. Wiesz co oglądałam ostatnio taki film amerykański pokazywano tam jakim "cudownym" krajem jest ameryka jak się "poświęcają" po to żeby zabijać terrorystów przecież oni sami ich nasyłają to karygodne wstyd po prostu. Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
liliriz17

Dlaczego Hitler chciał wybić żydów ? podobno sam miał pochodzenie znaczy korzenie żydowskie gdzieś tak kiedyś czytałem czy w jakimś filmie oglądałem że miał tak jak doła czy jakieś pretensje ale gdzieś też czytałem że chodziło o wybicie najbiedniejszych jednostek żydów podczas wojny w obozach zagłady . Było jakieś spotkanie rabinów którzy są najbogatsi wśród żydów i oni chcieli się oczyścić z biednych jednostek jak kupcy albo jakiś sprzedawcy coś w tym stylu żeby tylko najbogatsi zostali a ci biedni zostali wybici do jednego .Ja tam oglądam kino amerykańskie ale mam dystans do niego bo wiem jak jest naprawdę i jaka jest prawda ale wychowałem się na kinie właśnie usa :) A to że tak jest no cóż tak już jest na świecie i nic się nie poradzi na to bo to jak walka z wiatrakami . U nas w Polsce lepiej nie ma też nie mamy lepiej od amerykanów u nas znowu bieda , bezrobocie układy ręka rękę myje tylko żydostwo ma władzę w sejmie i senacie i w Tv mamy żydostwo . Dla polaków nie ma pracy jak nie mają kwalifikacji też doprowadzili nasze państwo do rujnacji .Wszędzie trzeba mieć znajomości żeby coś dostać i osiągnąć żeby ktoś kogoś wciągnął , całymi rodzinami siedzą w urzędach albo innych ośrodkach jak jest ojciec lekarz i dziecko będzie lekarzem . A jak jest w Polsce że jedziemy robić do Irlandii gdzie też państwo tamtejsze nie jest jakieś bogate i jest też biednym krajem .Taką mamy politykę ale co się dziwić jak startują na prezydenta ludzie którzy w ogóle nie powinni być politykami bo robią cyrk jakiś . Sam jestem w trudnej sytuacji to wiem jak jest to co dziwić się Ameryce jak u nas w Polsce jak upadł Komunizm i Ruskie przestały rządzić to wprowadzili tak że upadły zakłady pracy i ludzie zaczęli być masowo bezrobotni . Teraz można chodzić do urzędu pracy i nie będzie się miało pracy ciągle kiedyś było inaczej . W Ameryce tak jest że idą po trupach do celu a teraz mnie to denerwuje że w Polsce się robi takie dziadostwo że tak ciężko jest a ludzie młodzi muszą robić nawet po studiach zaa granicą ;/ Bo takie mamy rządy martwią się że emigrują ludzie zaa granicę jak tutaj w Polsce jest praca niepewna i małe zarobki . Ameryka nie wiem jak tam jest ale tam też przecież było ciężko i cały czas biali walczyli z czarnymi i się zwalczali było ciężko przecież nie było że czarni masowo byli usuwani i musieli trzymać się z dala , że były wyszczególnione dzielnice dla nich ? że czarni właśnie stworzyli rap i była to muzyka buntu albo słynna organizacja klu klux klan która zajmowała się mordowaniem czarnej rasy .Biali do tej pory są źle widziani na dizelnicach gdzie są czarnoskórzy i tam jest że się nienawidzą . Nawet pamiętam jak było że w szkołach czarni byli dręczeni przez białych albo jak biały wszedł na teren gdzie byli sami murzyni to był od razu jak do odstrzału . Zresztą w Polsce też nie lepiej jest .Co do niemców oni akurat szanowali swojego kanclerza hitlera . To jest tak dla nas zbrodniarz i osoba która doprowadziła do śmierci wielu ludzi a dla nich to był wielki człowiek . Przecież ci zbrodniarze też byli ludzmi którzy mieli rodzinę i dzieci a mordowali w obozach wielu ludzi .Kiedyś czytałem nawet tekst że nie było czegoś takiego jak holocaust i że żydom nie było tak źle i ciężko w obozach zagłady . Podobno nie ginęli tak masowo i nie byli w takich nieziemskich warunkach tylko że to były ataki z ich strony .Były jakieś badania czerwonego krzyża że oni tam sprawdzali w jakich warunkach byli i że nie było tak że byli mordowani tak masowo że były epidemie ale od razu im zaradzono jak powstawały i że nie można było tak pozwolić żeby nawet gaz był podłączany do prysznica kiedy się kąpali żeby ich zagazowywać . Ale takie papiery można było spreparować i oszukać jak nie było jak był Holocaust i po co takie oszustwa ? To jest tylko mydlenie oczu bo niemcy chcą teraz zatuszować swoje zbrodnie chcą się oczyścić z zarzutów że nie było zbrodni ? jak mordowali wielu tam ? A oni mówią bo żydów nie zabijali masowo to po co były łapanki po co pakowali ich do wagonów i przewozili jak bydło w wagonach ? Bo tak było że ludzie tam żyli jak szczury w kanałach . To mnie denerwuje to manipulowanie że nie było nic złego bo tam sprawdzano warunki w jakich żyli i co dali im luksusy to czemu byli wychudzeni i mieli kajdany na nogach ? Tak to jest w Ameryce to ogólnie jest tak że tam nagrywają najlepsze filmy które idą na cały świat ale te wojny rzeczywiście szkolą Al kaidę która atakuje ich i mówią że to terroryzm .

liliriz17

gdzie były informacje o tym psychologu? z góry dzięki za odpowiedź

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
liliriz17

dzięki (:

Doczytałem do prania mózgu i padłem :D Coś w tym jest, ale wy przesadzacie. :) Zaraz mi powiesz, że 'zamach' w Smoleńsku też był ich dziełem.

Kaineko

Jak nie chcesz to nie musisz się z tym zgadzać :) Po prostu to nie jest normalne te znaki i reklamowanie tego na siłę w mediach. Sorry za późną odpowiedź

liliriz17

Nie chodzi o to, że się nie zgadzam. Prawda, wszędzie tego pełno, ale właśnie taki jest ich cel, aby ludzie o tym mówili i właśnie wy to robicie. Gdyby nikt nie mówił o tych wstawkach w teledyskach, to pewnie by ich nie było. To wy (ogólnie ludzie) napędzacie tę karuzelę.

Kaineko

Nie sądzę przecież nie bez powodu wciąż jest o tym cicho zresztą wszyscy twierdzą że to wymysły. Mamy cicho siedzieć i się w to wgapiać ? Owszem ludzie nakręcają ten biznes oglądają, słuchają itp. Ale gdy im się chce coś wyjaśnić to ani myślą nawet tego wysłuchać tylko wciąż bezmyślnie się temu podają no ale o tym można gadać i gadać :)

użytkownik usunięty

Zmień dilera albo bierz połowę.

To że sprzedała duszę diabłu za sławę i pieniądze i należy do illuminatów to znaczy że zostanie potępiona i pójdzie do piekła ?

użytkownik usunięty
gwiazda_hollywood12345

Tak, na pewno podpisała cyrograf własną krwią, jak z Lucyferem na pizzy byli. Diabelnie ostra!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
gwiazda_hollywood12345

Jak ktoś nie wierzy to niech żyje sobie dalej w swoim świecie gdzie rządzą media i kolorowe gazety . Ale jednak takie rzeczy mają miejsce naprawdę i to nie jest wymysł chory człowieka który ma w głowie siano , nie jest to bajka wyssana z palca to jest fakt że taka organizacja istnieje i że kieruje przemysłem muzycznym ale i też filmowym i mają też inną władzę przykładowo w Watykanie . Rihanna to jedna z ich podwładnych marionetek gdyż nie tylko ona im służy . Wiele gwiazd tam się im poddało i jest tak że robią pod tą masonerię bo można powiedzieć że oni mówią a taka rihanna wykonuje rozkazy .Jeśli te zdjęcia są dla was nieprawdą to już nie wiem czy myślicie że ta piosenkarka i jej podobni mówią o tym o czym chcą w swoich kawałkach ? Ona mówi o tym co jej każą ci z góry a nie że nagrywa sobie o czym chce . Jest sprzedajna i robi wszystko by się wykreować . To już nie jest człowiek tylko marionetka ciągana za sznurki , dla kasy zrobi wszystko sprzeda się nawet diabłu ( może i to głupio brzmi idiotycznie i zabawne sformułowanie ) ale taka prawda że kto służy tym ILLuminatom sprzedaje się samemu diabłu ;/ Chore ale inaczej tego się określić nie da robi wszystko co złe w swoich piosenkach i śpiewa o tym żeby niszczyć umysły słuchaczów .

co za bzdury, boże

A wam już FBI wbiło na chatę ? Po co tutaj takie rzeczy wypisujecie. Dzielcie się takimi poglądami na portalach do tego przeznaczonych. Można by pomyśleć, że to wy pisząc to namawiacie do wierzenia w wasze poglądy, piszecie, że artyści podpisali pakt z diabłem. Tak, mam ochotę zapytać "czy wszystko z wami jest okej?". Uważacie, że ludzie "są zaślepieni przez media", a wy przez co jesteście zaślepieni pisząc takie rzeczy ?

UniqueGalr

Okej, po dłuższym czytaniu o illu .. Po cholerę takie działania... Po co wciągają w to ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones