RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 061 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Rihanna to iluminatka!

użytkownik usunięty

Jakiś czas temu natknąłem się na bloga, na którym ktoś "odkrył", że znane gwiazdy pop,
Rihanna, Beyonce, Katy Perry Lady Gaga itd. są iluminatami. A najbardziej rozbawiło mnie właśnie z Rihanną.
W teledysku do S&M w nagłówkach gazet i na kartce dziennikarza pojawiają się napisy
"princess of illuminati" itp. Jak ktoś w komentarzu na tym blogu zauważył, nie miało to
oznaczać, że ona jest satanistką, tylko że dziennikarze często wrabiają znane osoby w takie
rzeczy, wypisują plotki. A najlepsze jest to, że na Twitterze, Rihanna przesyła dalej wpisy
Joyce Meyer, która wręcz nawołuje do wiary w Boga :)
Zazdroszczę niektórym ludziom, że mają tyle wolnego czasu i tak mało problemów, że
mogą zajmować się takimi głupotami.

użytkownik usunięty

No i popsułem swoją wypowiedź, zapomniałem dodać, że cytowała Biblię (również na Twitterze).

To całe Illuminati to pic na wodę.

FenrirLokeson

a skąd to mozesz wiedziec, jest od groma dowodow

sakos5

To ze ktoś zrobił jakiś filmik to jeszcze nie dowód.

FenrirLokeson

ostatnia przemowa JFK to nie jakis filmik, wtedy powiedzial co rzadzi tym swiatem

sakos5

żydy i masony, no nie?

yossarian84

indeed :)

sakos5

straszne. jak tu dalej żyć z taką wiedzą?? :( moje życie od teraz nie będzie już takie samo :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones