RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Wygląda jak facet .

użytkownik usunięty

Wygląda jak facet a nie kobieta .

zgadzam sie, jest brzydka i nie umie śpiewać nie cierpie jej

Roberta_Pardo2000

Śpiewać to nie potrafi Dulce Maria

co wy o niej wiecie Rihanna ma pięny głos nie doruwnuje Katy Perry i tym innym gwiazdkom ona jako jedyna jest sobą i wcale nie wygląda jak facet!!!!!!KOMPLETNIE SIE NIE ZGADZAM!!!!

Justinkowa

Czy ja wiem czy Rihanna nie dorównuje Katy Perry?. ;/
Moim zdaniem jako piosenkarki pop są na równi.

użytkownik usunięty

Niektóre piosenki ma fajne,ale jej nie lubię,bo myśli o sobie jakby była ósmym cudem świata.Robi głupkowate miny,mruży co chwile te oczy,nadyma wary i to tak w każdym jednym teledysku i robi głupie pozy.Przebiera sie do nich sto tysięcy razy.Te jej teledyski mają na celu pokazać jaka ona to nie jest piękna.W ogóle to ona tych piosenek na pewno nie pisze,tylko ktoś inny to robi a ona je odśpiewuje.To maszynka do ropbienia kasy.Już gdzieś to o niej czytałam i się zgadzam z tym całkowicie.Mam wrażenie że jest pusta jak balon

A skąd to się wzięło , cytuje: ale jej nie lubię , bo myśli o sobie jakby była ósmym cudem świata???Co z gazet? Proszę Cię .Głupie pozy??Podaj mi link do zdjęcia w którym Riri ma głupią pozy.A myślisz, że inne gwiazdy do teledysków się nie przebierają? Jesteś stuknięta skoro jej nie doceniasz.

Justinkowa

Zgodzę się w połowie z AlePoCo_fw i Justynkową.
Z jednej strony Rihannę artystką trudno nazwać bo powiedzmy sobie, czy ona pisze swoje piosenki sama? Masz rację, ona tylko odśpiewuje to co ktoś inny dla niej napisał. Z drugiej strony te pozy? w 21 wieku każda gwiazda pozuje np do zdjęć, do teledysków. Taka ich praca. Stroje? Każdy chce ładnie wyglądać. Dlatego mi to nie przeszkadza. Nie nazwę Rihanny artystką, to za duże słowo, dla mnie jest fajną piosenkarką z przyjemnym głosem.

kaakaa

No ,ale słuchajcie czy to aż takie ważne czy gwiazda pisze piosenki czy nie. Ważne , że ma talent do śpiewu .Nie każdemu wychodzi pisanie tekstów.

Justinkowa

Ale nie nazywajmy ją artystką.

kaakaa

Artystką to ona może i nie jest , ale za to umie śpiewać to się też liczy.

Justinkowa

No też w jakimś stopniu.. ale każdy ma swoje zdanie.

kaakaa

No oczywiście...

Justinkowa

Jesteś na nk?

użytkownik usunięty
Justinkowa

Umie śpiewać?? Haha, w studio to każdy umie, jak podrasują to i owo, coś wyciszą itp... A oglądałaś jej jakieś występy live na youtubie? Z ciekawości ściągnęłam sobie jej koncert z tego roku i oglądać się tego nie dało, bo fałszowała, głos się jej łamał i drżał...
Już nie wspomnę, że na dłuższą metę to jej się nie da słuchać, bo tak denerwującego głosu w żuciu nie słyszałam.

użytkownik usunięty
Justinkowa

Stuknięta to jesteś ty ogłupiona przez cukierkowe gwiazdki dziewczynko.Lubie posłuchać niektórych piosenek Rihanny,ale jej samej czasami nie trawię.Uważam ze jest śliczna,ale w kazdym jednym teledysku robi po prostu głupie, ,,kocie'' słodkie minki,jebliwe oczka.

Dobra , ale nie jesteś za bardzo w temacie i nie życzę sobie żebyś mnie w jakiś sposób obrażała.Oczywiście każdy ma własne zdanie rozumiem , ale może nie zauważyłaś ,bo teraz każda sława robi głupie miny , głupie pozy czy coś w tym stylu . Na serio jesteś taka głupia że nie zauważyłaś?????

użytkownik usunięty
Justinkowa

Ja nie moge,a co ty robisz jak nie pierwsza wyzywasz tu innych od ,,stukniętych'' i obrażasz.Widzę co robią inne gwiazdy ale to jest forum na temat Rihany i g*wo mnie teraz obchodzą inne gwiazdy.Nie uważam siebie za głupią.Nie mierz ludzi swoją miarą.

Pragnę zauważyć , że nie wyzwałam nikogo od stukniętych jak ty to ujęłaś .Ja po prostu mówię ogólnie PORÓWNUJĄC niektóre gwiazdy do Rihanny .Takie są czasy żyjemy w 21 wieku pora się obudzić i spojrzeć trochę na życie gwiazd które jest teraz nieco agresywne gdzie nie gdzie.Więc nie będę się wdawać z tobą w kłótnie i po prostu swoje komentarze zachowam dla siebie ,tobie też polecam .

skoro ona wygląda jak facet to chyba jestem pedałem

bandziorino

Jakby wszyscy faceci tak wyglądali to ja nie wiem co to by było...... A ten co tak napisał, najwyrazniej jest jakims zakompleksionym transwestytą!

prumprumka

nie nie jestem żadnym transwestytą
Rihanna jest bardzo ładną kobietą i to nie jest tylko moja opinia osiągnęła sukces ale jak to w świecie bywa ludzie zazdroszczą jej i przez to krytykują na każdym kroku
o jej talencie aktorskim się nie wypowiadam bo nie widziałem jak gra

bandziorino

Ale ja nie mówiłam o Tobię! To nie Ty powiedziałeś, że ona wygląda jak facet tylko jakis kretyn :)

użytkownik usunięty
prumprumka

Naprawdę wygląda jak facet.

A Ty kretyn jesteś.

Zgadzam się. I w ogóle czytałam w jakiejś gazecie że zachowuje się okropnie wyzywająco, np wyciąga swoje fanki na scenę i na nich siada! Nie, no ludzie to już przesada!

agata9871

No a im chyba się to podoba skoro się zgadzaja, wiec nie wiem w czym problem?

prumprumka

W tym, że to jest obrzydliwe! Ale jej piosenki są fajne. Po prostu nie podoba mi się jej zachowanie. I tyle.

ty się chyba nie znasz lazurty ona jest bardzo ładna i potrafi śpiewać!!!!!!!!!!!

danio1258

Ta ona potrafi śpiewać :/
Beztalencie dno!!!

Lolqaa

ty jestes dno:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones