RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

dziewczyna jest rok starsza ode mnie. rok... a wyglada na 30tke........

użytkownik usunięty
platyna_2

nie przesadzaj, wygląda jak dorosła kobieta, a wiek 20-35 nieraz jest nie do odgadnięcia, niektóre 19tki wyglądają starzej niż 26;D fajnie co
a ty na ile wyglądasz? na 24 czy na 34??
założę się, że Rihanna będąc w wieku 35 będzie nadal prezentowała się tak świetnie jak teraz i z tego co wiem, nie miała żadnych operacji plastycznych. Ode mnie jest też starsza, akurat o 2 lata, no i wygląda na starszą, ale to kwestia makijażu, ja się nie maluję, więc cerę mam cały czas młodą i nie boję się że za 15 lat będę wyglądać staro, tak jak powiedzmy wytapetowane młodsze laski ode mnie, bo makijaż niestety z biegiem czasu postarza i niszczy skórę.

ja na 17 chyba bo ciagle mnie pytaja o dowód...
co do makijażu to jesteś 100 lat za murzynami w tej kwestii. równie dobrze mogłabyś nie używać szamponu gdyż posiada środki powierzchniowo czynne stosowane w plynach do naczyn i domestosach. stosujesz jakiekolwiek kremy? to zauwaz, ze podklady u skladaja sie z podobnych skladnikow, tyle ze są do nich dodawane barwniki. dodatkowo wiele podkladów posiada filtr UVB, i posiada funkcje nawilżające, liftingujące itd. (w zależności od potrzeb). Nie znajdziesz żadnego kosmetyku, który byłby całkowicie przyjazny skórze, czy to kremy, żele pod prysznic, mydła, szampony czy nawet chusteczki dla niemowląt. Większość kosmetyków posiada paraffinum liquidum, niezbyt przyjazny emolient.
a Rihanna wygląda na 30tkę. Shakira? Hmm... nie wiem jak teraz wygląda, wiem jak wyglądała w teledysku z koniami i wtedy jej dawałam 26. Było to 12 lat temu... na me oko powinna miec 38:)

użytkownik usunięty
platyna_2

1977-02-02 data urodzenia Shakiry
ale widzę, że znalazłam tu prawdziwą znawczynię od tapety!! więc pewnie sama na 30 wyglądasz i zazdrościsz Rihannie, bo wygląda lepiej :-)
a niby czemu jestem 100 lat za murzynami? bo nie nakładam kilogramów fluidów pudrów cieni i co tam jeszcze? a to że każde chemiczne środki niszczą skórę, tak samo jedzenie pełne chemii niszczy organizm, to każdy przedszkolak wie :-) i nie musi być taki mądry jak ty;]
a tej twojej filozoficznej wypowiedzi na temat UVB (akurat to wyróżnione) to nie chciało mi się czytać, jakbyś chociaż coś sensownego napisała.
I nie musisz się pocieszać, że wyglądasz na 16, bo pytają cię o dowód, teraz w wielu sklepach jest to wymagane, więc pytają nawet tych staruszek co mają 30lat ;D

boze, jaka ty jestes głupia... jestes 100 lat za murzynami, bo KIEDYŚ podkłady rzeczywiscie postarzały jednak skład kosmetykow sie zmienil i maja one wlasciwosci bardziej pielegnujace. nie znasz sie na temacie albo masz PRZESTARZAŁE informacje to ich nie upubliczniaj, bo ci jeszcze ktos uwierzy. nie jestem znawca tapety, jestem kosmetologiem. skoro tak bardzo lubisz tkwić w błędzie to 0prosze bardzo, to ty sie bedziesz dalej osmieszac poprzez wyglaszanie falszywych teorii i popisywanie sie niewiedzą.
a dogadywanki "pewnie wyglądasz" są na naprawdę niskim poziomie więc je sobie oszczędź.

użytkownik usunięty
platyna_2

to przeczytaj sobie swoją własną wypowiedź o tym, że szkodliwe są kosmetyki. Nawet te nie wiem jak strasznie okropnie przyjazne dla skóry, też szkodzą... to chyba jednak ty jesteś 200lat za Kambodżą. Sama się gubisz we własnych wypowiedziach, żal się robi, takich co nie wiedzą co mówią. Ale nie będę się kłócić z idiotką ;-0 skoro pani kosmesrosme znawczyni tapety jest najmądrzejsza ;-) idź z gimnazjalistkami pogadaj, one lubią się malować.
A i jeszcze, to że orientuję się w muzyce pop to nie znaczy, że słucham tylko takiej. Wniosków też wyciągać nie potrafisz. Widocznie sama jesteś niezłą ignorantką. Bo mądry człowiek nie musi wiedzieć wszystkiego, ale chociaż niech się orientuje co się dzieje na świecie, ale widzę tobie nie grozi bycie geniuszem :-) buziak

no mój boże, jakbym z dzieckiem komunijnym rozmawiała... czytaj ze zrozumieniem, ok? szampony mają sles, mycie takim szamponem raz w tygodniu krzywdy włosom nie zrobi, mycie codzienne - tak. jedzenie kostki czekolady raz dziennie rowniez krzywdy nie zrobi, zjedzenie tabliczki - tak. uzywanie kremow liftingujących u kobiety po 35 roku życia będzie miało pozytywne działanie, u nastolatki - nie. dlaczego? cera młoda produkuje duzą ilość wiązań kolagenowych odpowiedzialnych za elastycznosc skory, gdy jednak sie przedobrzy to skóra zacznie się przyzwyczajac i przestanie produkowac kolagen co spowoduje efekt odwrotny do zamierzonego. zrozum więc cielaku, że PRAWIDŁOWE stosowanie kosmetyków, odpowiednich dla naszej cery nam buźki nie zniszczy. jednak lepiej jak ty zostaniesz przy kremie nivea, bo widac masz wielkie trudnosci z mysleniem

woda sklada sie z tlenu i wodoru, czyli pierwiastkow chemicznych. twierdzisz ze woda niszczy skórę? matołku. wszystko sklada sie ze zwiazkow chemicznych, chemia nie jest zła tylko neutralna. sa zwiazki szkodliwe jak i korzystne dla organizmu i jesli kosmetyk ma kwas askorbinowy to nie oznacza ze szkodzi skórze (bo przeciez kwas) gdyz jest to najzwyczajniejsza w swiecie witamina c, która działa przeciwrodnikowo i opoznia procesy starzenia.

użytkownik usunięty
platyna_2

no dobra jeden może mieć wodę, ale czy tusz, cień do powiek, puder i wiele innych nie niszczy skóry? wiele kobiet kupuje tanie kosmetyki, które na pewno nie są zdrowe

a z czego sklada sie puder, cien do powiek? z talku, miki. tanie nie znaczy złe, odzywka alterry z rosmanna kosztuje dyche a jest lepsza od tych z gornej polki
dodatkowo makijaz chroni przed czynnikami środowiskowymi (pyłki, smog, kurz, promienie uv).
pytanie. mydła nie uzywasz? jesli tak to sobie przeczytaj skład. chusteczki dla niemowlat? przeczytaj sklad.
istnieja kosmetyki o pozytywnym dzialaniu na skore jak i negatywnym. kapiszi? bo jak nie to koncze rozmowe, bo informacje nie mają się czego uczepić w twej główce, być może z powodu twego zbyt ubogiego slownictwa.

platyna_2

wystarczy czytac skład kosmetyku przed kupnem, substancje majace bardzo zle dzialanie na skore zostaly zakazane badz sa dopuszczalne w minimalnym stezeniu, co krzywdy buzce rowniez nie zrobi.

użytkownik usunięty
platyna_2

ale ty jesteś po.jebna, już daj spokój, aha czyli ty nie używasz żadnych kosmetyów, a może jedak nakładasz je tonami....?? więc jak nakładasz je tonami, to za 10 lat będziesz wyglądć strzej niż na 34....

użytkownik usunięty
platyna_2

"na me oko" a od 12 lat Shakiry nie widziała, hahaha zrozbrajasz mnie ;D

nie chce ci sie wierzyc, ze ktos slucha ambitniejszej muzyki od tej sieczki puszczanej w mass media? ooooj...

użytkownik usunięty
platyna_2

a Shakira na ile lat Ci wygląda? ma 36, a prezentuje się lepiej niż niejedna nastolatka;-) a wcale na 36 lat nie wygląda;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones