RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

rihanna jest bardzo ładna słodka ma taki specyficzny głos
podoba wam sie jej figura????

Gimekiss

nom... figure to ona ma boską :))))))))))

Gimekiss

ej,,,,,, no raczej..... pozdro l

Avnith_Edd

Jeśli miałabym oceniac ją pod względem wizualnym to musze stwierdzić że Rihanna ma fatalne nogi! widziałam jej pare wystepów, m.in na gali EMA pare dni temu i niestety nogi ma straszne! Dwa bezkształtne pieńki do podpierania tyłka. Jest całkiem ładna ale te nogi to masakra!!!

Coraline_Jones

Katie zgadzam sie w pelni.Wszystko ma na miejscu i bylaby nieziemska laska gdyby nie te sloniowe nogi.I nie chodzi mi o to, ze ma potezne uda(wiele murzynek ma dosc masywne nogi ale zgrabne!)Az nienaturalnie na tej gali EMA to wygladalo:/Na teledyskach tego nie widac ale na takich wystepach to masakra.Ale chyba jest przeswiadczona o swej niebianskiej urodzie, bo ciagle eksponuje nogi.Sama sobie szkodzi.Zamiast mini wlozylaby wydekoltowana sukiene i wygladalaby super.Ale nie bede sie duzej bulwersowac;))

nomiczek

Sorry Kate nie Katie.

Gimekiss

Hmm, nie wiem jak z jej nogami, bo się nie przyglądałam..:P, ale ogólnie patrząc na nią jest bardzo ładna...
Wprawdzie ma trochę małpeczkowatą mordkę, ale i tak jest śliczna..;]

videl_geo

No, na nogi nie zwróciłam jak dotąd uwagi, ale oprócz nich to figurę ma świetną. No i głos równie ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones