Rita Ora

Rita Sahatçiu Ora

6,3
3 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rita Ora

Myślę, że Rita świetnie odegra rolę Mii Grey, bardzo pasuje mi jej uroda ;)

kokeshe17

idealnie dobrana osoba pod względem wyglądu, mniej więcej tak ją sobie wyobrażałam : ))

kokeshe17

Błagam.... Ona wyglada tragicznie

Rukiija

Myslę, że to tej roli ucharakteryzują ją na bardziej "grzeczną" :)

kokeshe17

wygląda jak zblazowana narkomanka spod dworca w Katowicach ale spoko podoba ci się więc pod dworcem się zachwycisz

markin

chodzi mi o jej urodę, karnację dzięki której ma predyspozycje, można ją dopasować do tej roli, a jeżeli uważasz, że wygląda jak narkomanka z dworca to już Twoja sprawa, nie wnikam w Twoją wyobraźnię. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego miałabym się zachwycić pod dworcem??? Twoja wypowiedź po "ale" nie ma żadnego sensu.

kokeshe17

taką karnację to mają miliardy ludzi. Problem w tym że wygląda jak narokomański transwestyta i nie ma nic wspólnego z bohaterką książki która ma być ładna i kobieca

markin

widocznie chcieli pozyskać więcej odbiorców filmu angażując w to Ritę, wiadomo o co chodzi :P

kokeshe17

nie bardzo myślisz że ludzie lubią transwestytów ?

markin

a wiesz, w sumie to nigdy nie przyglądałam się zbytnio szczegółowo jej twarzyczce :P faktycznie ma narąbane make up'u i nie wygląda 100%-owo kobieco :P

kokeshe17

Yyy... Nie rozumiem co ma uroda do umiejętności aktorskich...?

kokeshe17

Nie wiem czy 30 sekund trwała jej rola...

kokeshe17

Nagrała się tak, że hoho. Niedość że na ekranie była ze 2 razy to jeszcze tak ujęta z daleka, że nie zdązyłem się nawet przyjrzeć czy to Rita.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones