Rob Zombie

Robert Barthleth Cummings

7,1
790 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rob Zombie

Czemu Rob Zombi musiał zrobić ten Remake.
Niech robi te swoje filmy ale niech nie robi Remake horroru który całkowicie nie pasuję do jego stylu.

Rob na tym filmie chciał wyłącznie zarobić wiedział że ten tytuł przyciągnie dużo ludzi.
Film może i miał wielką widownie ale po obejrzeniu filmu zapewne było rozczarowane.

Drugi najgorszy film z Michaele.Gorsza jest tylko kontynuacja.

Kamtaro1994

Ale głupoty wypisujesz...

"Halloween" jak żaden inny slasher, wymagało natychmiastowego odświeżenia i tylko Bogu dziękować, że to właśnie Zombie się za to zabrał.

Pan_Nawrocki

"Halloween" jak żaden inny slasher, wymagało natychmiastowego odświeżenia i tylko Bogu dziękować, że to właśnie Zombie się za to zabrał.
Co ? Po czym to wnosisz ? Ja nie zauważyłem żeby "Halloween" (ani "Texas Chainsaw Massacre", ani "Hellraiser", ani "Omen" ani "Friday the 13th" ani "Nightmare on Elm Street", ani "Prima Aprillis" ani "My Bloody Valentine" ani nic innego) się jakoś zestarzały - to wciąż w większości wspaniałe i całkiem oglądalne filmy. A szczególnie razi mnie jak robi się z nich gówna w postaci remake'ów tj. w przypadku "Black Christmas" czy "Omena".

Jedyne filmy, których remake'i moglem jakoś przełknąć to "Hills Have Eyes" i "Willard" (bo okazały się bardzo dobre)

Bloodbane

"Halloween" się zestarzało i to bardzo. Widać to w tempie prowadzenia akcji, w scenach morderstw i w ogólnym sposobie kręcenia. Za to "Halloween" Zombiego to slasher XXI wieku.

Pan_Nawrocki

Pleciesz bzdury jak jakiś paralityk. Stare Halloween dalej jest świetne. Jeśli potrzebowało odświeżenia to nie w takim stylu bo wyszła Robowi zwykła chała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones