Robert BeltranI

Robert Adame Beltran

6,6
320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Beltran

Wchodzę sobie a tu wpisu żadnego. Fani Star Treka wymarli całkowicie, czy tylko żyją w stazie? :) Może ST: VOY nie był najlepszą częścią universum ST, ale nadal wart obejrzenia, a Beltran zagrał tam całkiem dobrze choć z sezonu na sezon miał coraz mniej do roboty jako Pierwszy.
Poza ekranem interesujący człowiek zajmujący się ciekawymi rzeczami. Warto go zauważać :)

Jorjan

Może fani wymarli a może sie ukryli :P

Rafik_777

...albo zostali zasymilowani przez Borga, który kazał im oglądac "M jak milosc" ;)

ale naprawde dziwi mnie, że polskie stacje tak ostentacyjnie pomijają ten serial, w końcu troche fanów ST w Polsce żyje? :/

riven

...myślę, że zdecydowanie przeszli do innego wymiaru, gdzie nie ma groźby natknięcia się na kolejne odcinki "Mody na sukces"...

Jorjan

Mode na sukces stworzył Q więc jest wszędzie

Jorjan

ależ skąd :P
Mnie osobiście bardzo podobało się jak grał w STY.

Jorjan

Żyją i mają się dobrze. Właśnie nadrabiam ;)

Jorjan

Podpbny do Erica Estrady .

Ruben_fw

moim zdaniem do dona Jonsona tego od Policjantów z jajami, mnie irytował w Star-treku najbardziej z bohaterów Voyagera

Ami_656

Może trochę jak był młodszy.

Jorjan

Bo ja wiem... według mnie Voyager był najlepszą częścią całego uniwersum, na domiar tego za nim było długo, długo nic i dopiero DS9 :P

Logan_123

Dla mnie najlepszy jest Stat Trek TNG, Voyager, DS9, Enterprise, TOS, Discovery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones