Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Świetny aktor, ale...

użytkownik usunięty

nie oszukujmy się, wielu ludzi uwielbia go i czci od chwili, gdy zagrał w Sherlocku oraz Iron manie. Podobnie było z Johnnym Deppem (którego też bardzo lubię) i serią o Piratach, a przecież obaj panowie pracują w przemyśle filmowym od końca lat 80-tych.

Dla mnie prawdziwym geniuszem ich pokolenia jest Brad Pitt, który swoją pozycję budował przez lata świetnymi filmami - Wywiad z wampirem, Wichry namiętności, Siedem, Podziemny krąg, Przekręt, Babel, Jesse James aż po Drzewo życia.

Każdy ma swoje zdanie, jednak Downey nie pojawił się pod koniec lat 80. Gra od 5 roku życia a, że nie wszystkie są komercyjne i znane to inna sprawa.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_fw

Nie o to mi chodziło ;)

Zrozumiałam ; ) Wiadomo, często jest tak, że aktorowi przybywa wielu fanów po komercyjnym hicie, ale jeżeli robi coś więcej to chyba nic złego.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_fw

Po prostu denerwuje mnie, że niektóre jego fanki by cię zaszczekały, jeżeli napiszesz coś złego na jego temat - np. że nie zasługuje na bycie tak wysoko w rankingu aktorów, a zanim obejrzały Sherlocka nie wiedziały kim jest. Ale cieszy mnie, że Ty mnie rozumiesz ;) Pozdrawiam

Ja na przykład widziałam go pierwszy raz w Chaplinie, ale nie wiedziałam jeszcze kim jest i nie interesowałam się za bardzo filmami. Po obejrzeniu Iron mana sięgnęłam po Sherlocka i tak dalej. W końcu uzbierało się 28 obejrzanych i twierdzę, że jest niesamowitym aktorem, oczywiście szanując zdanie innych ; )
Również pozdrawiam.

Przede wszystkim geniusz aktorstwa w "Chaplinie" :)

użytkownik usunięty
frankowski

Dokładnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones