Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 287 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Chyba mam jakieś zaległości, niby 11 miejsce, a nie wiem kto to jest, żadnego filmu z nim nie
widziałam. Zdecydowanie za wysoko.

Alja555

To juz Twoj problem ze nie wiesz kto to jest, a miejsce jak najardziej zasluzone, nawet bym powiedziala ze z dwa miejsca do gory by mogl podskoczyc
Nie posiadam polskich znakow wiec przepraszam za pisownie :)

madziawasil

zgadzam się

Alja555

Dokladnie ;Pja również nie widzialam z nim żadnego filmu. Moze ktoś nam powie za jakie filmy go tak cenicie? przez jakie filmy stał sie znany? (nie dla mnie, ale ma sporo oddanych głosów i wysoką srednią)

patii1234

solista, jaja w tropikach

Alja555

Za wysoko bo go nie znasz? Ciekawe.

Alja555

Polecam "Avengers" i "Iron Man" (trylogia) "Solista" "Sherlock Holmes" "Zodiak" "Jaja w tropikach" "Kiss kiss bang bang" "Mniej nisz zero" "Chaplin" ;) Serio go nie znasz? xD jak tak to chyba tez nie kojażysz Leonarda DiCaprio i Brada Pita xD

użytkownik usunięty
Alja555

Nie znasz ? - no dobra, ale to nie znaczy że ma za wysoką ocenę i że powinien być o wiele dalej. Ja osobiście polecam serie "Iron Man" + "Avengers", ale bardzo fajnie zagrał też w " Sherlock Holmes" i oczywiście "Chaplin". Moim zdaniem zasługuje na coś więcej niż tylko na nominacje do Oscara, ale nie będę się z nikim spierać.

Alja555

On siedzi tak wysoko za Tony'ego Starka i Sherlocka Holmesa...

Alja555

"Żadnego filmu z Nim nie widziałaś",ale wiesz,że "za wysoko"???Luuuudzie!! No comment...

Alja555

Grał ostatnimi czasy w hitach dla gimgówna, proszę Pana. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Dla gimgówna? Ciekawe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones