Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

I dziękuję za tą rolę. Ta postać była kimś więcej niż tylko Tonym Starkiem. Była Iron Manem...

użytkownik usunięty
LeSzifre

NO SPOILERS

LeSzifre

Włącz spoiler alert!!!

LeSzifre

Whatever it takes!

Ale w pewnym sensie cieszę się, ze go uśmiercili, bo RDJ to świetny aktor, a ostatnio trochę się zapętlił w MCU więc chętnie zobaczę go w innych filmach.

LeSzifre

Ja czuje się cały czas smutny

LeSzifre

Też mnie boli ta strata :( mój ulubiony Avenger

LeSzifre

Real Hero our times...

LeSzifre

Tony Stark zostanie prawdopodobnie przywrócony do życia przez Petera Parkera
Dlaczego?
Ponieważ Parker był najbardziej zrozpaczony po śmierci Tony'ego dlatego w kolejnym SpiderManie który jest ostatnim filmem 3 fazy Iron man może zostać wskrzeszony przez Petera, bo jak sam tytuł wskazuje Parker będzie daleko od domu, aby spróbować przywrócic Iron Mana do życia
Mówię serio
Czy to nie byłoby wspaniałe?

jakubkubata

od Petera bardziej zrozpaczona była raczej Pepper. nawet jeżeli tego nie okazywała w tak oczywisty sposób jak Spider-Man. na pewno będą do niego nawiązywać w innych filmach MCU, ale przywrócenie Iron Mana do życia jest więcej niż mało prawdopodobne. śmierć Tony'ego jest druzgocząca i tragiczna, ale niestety sensowna i konieczna.

poniekąd trochę nas na to od dawna przygotowywali (patrz : "Avengers: Czas Ultrona", wizja Tony'ego). poza tym to była bitwa ostateczna, bitwa o wszystko. wiadomo że ogromne straty muszą być po obu stronach...

"Avengers: Endgame" to ich autentycznie najlepszy film. zakończyli na niesamowicie bardzo wysokiej nucie, więc wg mnie wskrzeszanie Iron Mana (nieważne jak bardzo bolesna jest jego śmierć) tylko by to zepsuło. i przykro mi to pisać, ale RDJ już wcześniej zapowiedział - tak jak Chris Evans - , że nie będzie przedłużał kontaktu z MCU po Endgame :( w ostatnim wywiadzie jak czytałam bracia Russo powiedzieli że nie bez powodu ten film ma w tytule "Endgame" i że ten rozdział uniwersum Marvela został już zamknięty. a dźwięk kowadła które słychać na końcu filmu było ich pożegnaniem z Iron Man'em.

isobel

Na szczęście Tony'ego będzie można zobaczyć jeszcze w Far From Home, prawdopodobnie jako iluzję stworzoną przez Mysterio

jakubkubata

W dzisiejszym kinie się nie umiera. Można najwyżej zostać czasowo wycofanym z obiegu. Jeśli postać jest potrzebna i można na niej zarobić jeszcze parę dolarów, to można ją sklonować, cofnąć się w czasie i zapobiec śmierci, albo w ostateczności, nakręcić jakiś prequel.

LeSzifre

Caly czas czuje sie jakbym byla w zalobie. Cala sala plakala w kinie na tym momencie. Swoje poswiecenie zagral najlepiej na swiecie. Moja ulubiona postac. Pierwsza ktora poznałam w MCU. Nie spodziewałam sie ze tak sie skonczy endgame ale rozumiem dlaczego tak postapili.

shizabella

mam dokładnie tak samo. i byłam na dwóch seansach i u mnie za każdym cała sala też płakała w tym momencie. ja sama spłakałam się jak dziecko. tylko dwa razy gorzej.

shizabella

bardzo dobrze postąpili, to dobry aktor po co ma się dalej rozdrabniać w komiksach? niech zapracuje na oskara, kasy ma juz dosyć, może grać za darmo

maximus_

Wiem, oglądałam z nim parę filmów a nawet teledysk

shizabella

Jednak w tamtym momencie nie było on dla mnie Robertem tylko IronManem. Chociaż jestem już starszym rocznikiem to jednak całe uniwersum jest bliskie mojemu sercu stąd ten szok o niedowierzanie

maximus_

Hahaha, dosyć kasy. Naiwność ludzka nie zna granic.  Cage też miał "dosyć" kasy...

eltoro10000

Cage kasę przepier... ;)

LeSzifre

Cześć wszystkim fanom! Piszę referat na konferencję naukową o bohaterach. Mój będzie dotyczył Iron Mana. Czy moglibyście zatem wypełnić bardzo krótką ankietę? Byłabym bardzo wdzięczna :)

https://docs.google.com/forms/d/1naHTLMuWmVhO_4S-HCaeO16BU82MRC07VThS5vf4hnA/edi t

LeSzifre

Ta muzyka, która leciała podczas pogrzebu Starka... Nie mam słów by wyrazić, jak bardzo mi brakuje Postaci FIKCYJNEJ! A czuję się, jakbym stracił najbliższego przyjaciela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones