Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Facet jest świetny,może nawet genialny - ale co z tego, skoro gra w takich filmach,w których nie ma szans zaprezentować swego geniuszu?!Udało mu się w "Chaplinie", nieźle było też w "Wakacjach w domu", "Less than zero", "In dreams". W "Sercu i duszach" udowodnił, że ma talent komediowy, grając w "Ally McBeal" wprawił w rozmarzenie mnóstwo kobiet, poszukujących ideału.
Bardzo go cenię, uwielbiam, jest wybitny. Ale szkoda, że tak mało gra. I szkoda, że czasem w takich chłamach... Mniej dragów, panie Downey.

użytkownik usunięty
caitlyn_rose

Dobra, dobra.. a "Restoration" to co? To też komedia..? A "Gothika"?... Może nie zauważyłaś, ale on gra nie tylko w komediach. "Restoration" to bardzo ładny i wzruszający film i miał okazję pokazać swój tatlent.. co więcej gdyby nie miał talentu to w ogóle nie zostałby aktorem... . Zanim zaczniesz go krytykować i wyznaczać jeden typ filmu w jakim gra to obejżyj trochę więcej filmów z tym aktorem.

Moim zdaniem jest to dobry aktor.. no może nie najlepszy, ale dobry i nie powiedziałabym, że gra w "chłamach", bo "chłamem" mozna nazwać "Bodyguard" z Kevinem Costnerem. Więc jeśli ktoś ma zamiar krytykować jakiś aktorów to niech ma na ich temat jakąś wiedzę.

Zanim zaczniesz krytykować kogokolwiek, najpierw dokładnie przeczytaj, co napisał. Wymieniłam filmy, w których wg mnie był dobry, a które NIE SĄ komediami. Komedią były tylko owe wspomniane "Serce i dusze" - to już nie moja wina, że nie zauważyłaś kropki (po tamtych wyliczeniach zaczęło się nowe zdanie).
Dla Twojej wiadomości - wiedzę o tym akurat aktorze mam naprawdę dużą, widziałam prawie wszystko, w czym zagrał. "Restoration" też. I "Ryszarda III", o którym jakimś przypadkiem zapomniałaś wspomnieć... A który przecież TEŻ nie jest komedią. W "Restoration" też był dobry, owszem, ale "Gothika"? Bardzo mała i uboga rola, jak na takiego aktora. Polecam "Śpiewającego detektywa". Choć to jednak komedia...
Więc - na drugi raz - zanim coś skomentujesz, przeczytaj to łaskawie. I nie zarzucaj komuś, że nie ma wiedzy na temat danego aktora, bo nic o tym nie możesz wiedzieć. Dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones