Robert Eggers

8,5
2 355 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Eggers

Chciałbym, żeby Eggers pozostał przy horrorach, bo tak się zakochałem w jego wizji tego gatunku, że nie wyobrażam sobie kolejnych filmów bez elementów horroru.
''The VVitch: A New-England Folktale'' oraz ''The Lighthouse'' to małe arcydzieła.
W marcu ruszają zdjęcia do ''The Northman'', a w planach remake Nosferatu. Na podstawie dwóch filmów i planowanych projektów śmiem twierdzić, że to będzie mistrz współczesnego kina.

KochamKino17

Po "The Witch" bałem się, że zawiną go do Hollywood, żeby kręcił kolejne powielacze schematu typu slasher czy found footage, a on wykręcił numer i doj*bał znakomitym "Lighthouse". Miejmy nadzieję, że nawet jak mu dadzą do realizacji coś wysokobudżetowego, to jak Nolan, nie spieprzył tematu przy Batmanach, tak Eggers zapromponuje swoją wizję kina grozy. I niech to będzie film za sto baniek, ze znakomitą obsadą, ale żeby nie zaczął kręcić płytkich horrorów "pod amerykańskie teensy".
Eggers i Jordan Peele to dzisiejsi wizjonerzy kina grozy (ten drugi trochę mniej), oby takich więcej się rodziło.

KochamKino17

Bedzie i Nosferatu :D jaram sie

KochamKino17

Całkowicie się zgadzam. Mimo młodego wieku i niewielu filmów dla mnie już jest jednym z topowych reżyserów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones