Robert Gliński

6,3
623 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Gliński

nie ma pieniędzy na następny dobry film po "Cześć Tereska". Myślę że byłby równie dobry. Sama postać mnie bardzo ciekawi i chciałbym się z nim kiedyś spotkać.

użytkownik usunięty
Dorientes

mam z nim zajecia , bije o dniego sympatycznoscia

Dorientes

Za kilka dni będę miała okazję się z nim spotkać, przy okazji zdjęć próbnych do jego najnowszego filmu. Więc mam nadzieję, że jest miły.

asiente

to sie chyba spotkamy. Też tam będe. Jak wiesz coś więcej o castingu to skrobnij bo ja wiem tylko że w sobotę i mam się nauczyć tekstu więc -[..xd..] mało

Pinkbryle

nie dostałaś/eś emaila od nich? tam było wszystko łącznie z tym tekstem itp.

asiente

Ale ja własnie pisze że tylko to wiem :). MOze masz info w stylu kogo konkretnie szukają albo coś takiego, bo na castingu w naszej szkole oprócz tego żę mamy grać 14 -15 latków nic więcej nam nie powiedziano.

Pinkbryle

a no już kapuję o co chodzi. Brała od Was namiary i powiedziała, że się odezwie w sprawie castingu?

asiente

no i sie odezwała meilem. ale nie masz jakić głębszych informacji?

Pinkbryle

i jeszcze jedeno pytanie bo jestem ciekawa jakie były wymogi co do wyglądu marty: ile masz lat?

Pinkbryle

no więc pani wybierała brunetki, wzrost ok. 160-170cm. ja jestem w 3 gim. mam 15 lat.

Pinkbryle

a co do info to casting będzie w sobotę w godz. 9-18 (dokładnie to jeszcze nie wiem, bo ma do mnie zadzwonić dziś, albo jutro). W wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych ul. Chełmska 19/21
Będziesz?

asiente

No ba . będę .
Ale to dziwne bo ja jestem blondynką około 160 cm więc.. o zapomniałam mam 13 lat. Dziwne trochę ...xd.

asiente

No ba . będę .
Ale to dziwne bo ja jestem blondynką około 160 cm więc.. o zapomniałam mam 13 lat. Dziwne trochę ...xd.

Pinkbryle

ja Ci tylko mówię jakie dziewczyny wybierała z mojej szkoły, choć tylko ja się dostałam na zdjęcia próbne, a z Twojej szkoły idzie ktoś jeszcze?

asiente

Z naszej szkoły tylko ja . A z waszej ile?

Pinkbryle

Jak chcesz pogadać normalnie to podaje gg: 1995508

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones