Robert Hossein

Robert Hosseinoff

7,9
670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Hossein

Ten aktor jest po prostu wspaniały i przystojny.Uwielbiam go.

Natasza882

Wczoraj była kolejna część markizy.Chyba się zakochałam:P
Ta babka według mnie była nieładna, nie pasowała do niego..

Ale ten facet jest przystoooojny :) Większość młodych lovelasów XXI wieku nawet w połowie mu nie dorównuje!

Oslica

W takim mężczyżnie to każda dziewczyna by się zakochała.

Natasza882

Hehe, no pewnie:)Może z wyjatkiem zakochanych w Orlano Bloomie bo takie preferują "miękkich chłopców". Ja tam wolę prawdziwych mężczyzn:)

Natasza882

Ja kocham GO od pierwszego wejrzenia od 1967 roku! Miałam wtedy 15 lat!!! A JEGO sobowtór Jacek... ależ to była MIŁOŚĆ!!! Pozdrawiam Józefów k.Otwocka... Jeoffreyka

katttarzyna

On jest najpiękniejszy na świecie,a te jego cudowne oczy :)

Natasza882

Tak, takie tajemnicze spojrzenie..
A jak w tym filmie o Angelice tak na nią patrzył..Miałam ochotę spalić TV z zazdrości! I ta babka jeszcze była taka niewzruszona.Ślepa czy co?
PS.Blizna mu jeszcze uroku dodawała:P

Oslica

Ja też bym chętnie zamieniła się z nią , żeby to mnie tak kochał :)

Oslica

Ma przystojnych synów jak by co;)

Natasza882

Hah,widzę tu niemałe grono wielbicielek talentu i urody Roberta...Ech,jako Joeffrey de Peyrac zawojował moje serce xD.Przystojny,dobry,inteligenty,męski i silny,a równocześnie delikatny i czuły...Chociaż jak zobaczyłam,jak teraz wygląda,to przeżyłam lekki szok^^.Jaka szkoda,ze młodość przemija... (ale swoją drogą fajny z niego dziadek teraz :D)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones