Robert Jurczyga

5,6
187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Jurczyga

do obejrzenia tutaj:
http://www.tvp.pl/filmoteka/film-dokumentalny/wykluczeni/born-dead


aggee

Rzeczywiście, dopiero po obejrzeniu ww. dokumentu można sobie wyrobić zdanie nt. Roberta. Bo po samym obejrzeniu "Jeszcze nie wieczór" miałem mieszane uczucia.
Umówmy się, Henrykiem Gołębiewskim to on nigdy nie będzie, ale zagrał spoko, bardzo przekonywująco - w końcu naprawdę siedział w pierdlu.

Diallo

Fascynujące, prawda? :) Za każdym człowiekiem kryje się zwykle jakaś ciekawa historia... Więc lepiej nikogo nie oceniać.
Henryk Gołębiewski jest niepowtarzalny:) A Robert... nigdy nie wiadomo, życzę mu jak najlepiej, nie tylko w branży filmowej. Trudno go nie polubić po obejrzeniu "Born dead".
Warta uwagi jest postawa J. Bławuta, który nie powiedział Robertowi "do widzenia" po skończeniu zdjęć do dokumentu o nim. J.Bławut to świetny reżyser, ale i dobry człowiek.
Pozdrawiam!

aggee

Znam Roberta bo mieszka w moim mieście ale osobiście dobrego zdania o Nim nie mam.

Sam_Worthington

Nie mieszka w Krakowie, a po za tym między imieniem i nazwiskiem piszcie Kapela bo z tego pseudo zna Go pół miasta i parę wsi.

Sam_Worthington

I co takie zdaniesz miales o Kapeli a teraz jak zyje...... przekresliles czlowieka ktory jest wiecej wart niz ty a tez znam go osobiscie i zawsze byl ok a to ze mial swoje zasady to sory ale kazdy je ma

Sam_Worthington

Witam :)
czyli mam wnioskowac z Twojego wpisu ,ze Robert sie nie zmeinił po tym programie??? Chyba ,ze masz na myli jego dawne numery?

shivaaa

Trochę się zmienił, ale rogata dusza zostaje na zawsze ;-)

Sam_Worthington

Żeby mu się wiodło, wielu ludzi może jeszcze być wartościowymi, mimo licznych wcześniejszych pomyłek....chyba, że to tylko ściema. Ale jeżeli nie ma zamiaru nic zmienić, to i tak wróci skąd niby wyszedł.

aggee

Teraz Robert mieszka w Kaniowie i chyba mu jest tam dobrze. Trzymam za niego kciuki i życzę pomyślnego rozwoju kariery.

aggee

w filmie nie ma dźwięku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones