Robert Knepper

Robert Lyle Knepper

8,3
10 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Knepper

a Wy jak myślicie?
Wiem, że wszystkie laski raczej preferują Scofielda, ale dla mnie TEODORO był najlepszy !
Zdumiewała mnie jego gra aktorska i to jak potrafił każdego wykiwać. Zdecydowanie
zasługuje na uwagę, mimo że nie jest tak przystojny jak Michael xd

NightGirl

Taa, świetny aktor :) Zdecydowanie najlepszy!

nacik159

Najlepszy czarny charakter jakiego kiedykolwiek widziałem w historii kina :) Sprytny , przebiegły , bezwzględny. Zdecydowanie najlepsza odegrana rola w całym serialu.

bubiano

zgadzam się totalnie...najlepszy bohater serialu i niesamowity talent :)

NightGirl

Moja ulubiona postać z Prison Break ]:->

NightGirl

Postać T-Bagg'a to jego rola życia! Sposób w jaki się poruszał, mówił, gestykulował - idealnie spasowane, stworzył z tą postacią jedność. Znakomity kunszt aktorski w jego wykonaniu

personboss

Nic dodać, nic ująć.

NightGirl

rzeczywiście rolę psychola odegrał perfekcyjnie, i o ile nie jest psycholem to jest świetnym aktorem :)

NightGirl

wg mnie John Abruzzi (Peter Stormare). swietny gosc. no i T-Bag oczywiscie hehe. A Scofield wg mnie przystojny nie byl

NightGirl

Odkopuję stary wątek, bo niedawno co przekonałam się do PB :D
Oczywiście , nie wiem czy ja mam tylko taki spaczony mózg, ale moje serce w serialu właśnie podbił T-Bag, Abruzzi :D Żaden Michael :D Tylko właśnie ta dwójka.

evvelevv

Zdecydowanie się pod tym podpisuję!!! W ogóle mi się Michael nie podoba, taki wymoczek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones