Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
55 876 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson
lcasei

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak....

lcasei

Ja też. Szczerze mówiąc to naprawdę przystojny facet :)

lcasei

Przeciez ma krzywy ryj a szczegolnie nos.

maciek31

no to jego nowa panna pasuje do niego wizualnie, bo zakolczykowana na dziobie niczym rasowa krowa. a co do twojej opinii, popieram, może nie tak dosadnie, ale jednak:)

bradgate

Typowa Polska katolicka prostacka wypowiedz. Zakolczykowana jak krowa, tylko prostak i wieśniak mógł napisać coś tak pustego. A ogólnie kocham swój kraj tylko ostatnio za dużo w nim prostaków. Mam nadzieję że mój wpis zostanie usunięty bo na co dzień nie wypisuje takich rzeczy ale nieraz po prostu inaczej się nie da z takimi prostakami.

bradgate

Słuchaj gościu. Kolczyki są super i nie mów że nie.

maciek31

Wcale nie. Jest ok.:)

maciek31

A patisony to ja w ogródku hoduję i kury częstuję

lcasei

jest równie piękny jak dupa pawiana :)

funkadelic

hmmm, dosadne określenie. strasznie dziwnie się porusza, ma takie nieskoordynowane ruchy... no chyba, że to efekt używek

funkadelic

warzywo, jak w nazwisku

funkadelic

Dupa pawiana ma więcej kolorów xD

patrykniedzialka

Właściwie to jeden (nie licząc odcieni).

lcasei

brzydal, z ohydnym pyskiem

lcasei

To jeszcze mnie nie widziałaś...

lcasei

Jest bardzo przystojny, ale niestety jego wygląd nie odzwierciedla jego umiejętności aktorskich.

Authoress

To prawda, ale wierzę, ze z czasem nauczy sie grać :)

lcasei

W takim razie ja też się do tego przyłączam. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lcasei

Ma coś w sobie ale nie jestem w moim typie . Zdecydowanie wole Mario Casasa ,Taylora Lautnera ,Theo Jemsa ..wysocy ,dobrze zbudowani ,bruneci..tak <3 ale blondyni też są fajni ..William Levy np . :D
Pattinson zawsze wygląda mi trochę niechlujnie ;p

pati1109

*nie jest

pati1109

Otóż to. Co prawda jako facet nie mogę być do końca obiektywny, no ale zawsze uważałem że z tych dwóch ze zmierzchu, to bardziej pociągający jest ten którego grał Taylor Lautner, przynajmniej miał wyrzeźbione ciało, nie to co ten suchoklates Pattinson.

knocun1

Właśnie jako facet jesteś najbardziej obiektywny w tej materii. Pozdrawiam.

pati1109

174cm to wysoki facet? :D Kurde, mam szansę

lcasei

Jestem chyba jedną z niewielu osób, które uważają go za jednego z najbrzydszych aktorów świata. :)

Increibla

Mnie również się nie podoba i nigdy nie uważałam go za przystojnego :)

Increibla

Zgadzam się z tobą, brzydal z niego i nie rozumiem jak ktokolwiek może uważać go za super przystojnego. Chociaż są momenty gdy coś ładnego zaczynam w nim widzieć. Ale to tylko momenty. Tak ogólnie to taki brzydal który chwilami ma w sobie coś.

lcasei

Co ci ludzie tu wypisują, śmiech na sali. Przecież to urodzony model i gdyby był brzydki lub chociaż przeciętny, nie wybraliby go do promowania tych całych Diorów i Lagerfeldów. Co wpływa na jego niekorzyść to koszmarna charakteryzacja w Zmierzchu i to, że nie dba o siebie. Przypominam sobie o istnieniu Pattinsona co jakiś czas gdy tylko widzę jakiś news o nim. Mam sentyment do postaci Cedrica Diggory'ego, podejrzewam że to już niestety ponad 10 lat od ukazania się tej części Harry'ego Pottera w kinach.

lcasei

Dokładnie! kiedy jest na ekranie, nie mogę oderwać pd niego wzroku :D

lcasei

ja już od 7 lat tak uważam ;D

lcasei

to prawda jest boski

lcasei

Najbardziej urzekł mnie w zmierzchu ze złotymi oczami. Ale fakt. Urodziwy z niego jegomość

lcasei

Nie powiedziałabym że jest idealny (każdy ma jakiś swój ideał) ale trudno powiedzieć że nie jest przystojny. Bo jest :) Wyrzeźbiona klata to nie wyznacznik atrakcyjności, to tylko jakiś składnik. Faceci mogą się oburzać ale tak, kobiety (nie wszystkie) wolą proporcjonalnie zbudowanych facetów z naturalnie zarysowanymi mięśniami.

lcasei

zgadzam się, odkąd pojawił się zmierzch pokochałam go i tak do dzisiaj kocham

lcasei

Idealny do czego?

lcasei

Idealny jest w wąsach;)

lcasei

Dla mnie to normalny facet, nigdy mi sie nie podobał. Niedawno gdzieś czytałam, ze niby jest najprzystojniejszym facetem na świecie, śmiech na sali. Na mojej ulicy widzę wiele przystojniejszych na dodatek polakow... Co nie znaczy, ze nie moze byc czyimś ideałem. Podobno o gustach się nie dyskutuje. Jeśli chodzi o wampirów to najbardziej podobał mi się Stuart Townsend w "Królowa potępionych" to była moja miłość z dzieciństwa haha

lcasei

Wróciłam właśnie z Batmana i znów sie w nim zakochałam. Przeprzystojny i uroda modela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones