Robert RodriguezI

Robert Anthony Rodriguez

7,2
5 290 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Rodriguez

Nigdy mu tego nie daruję. Część 1 to film kultowy a część 2 to taka żenada, że aż ciężko to oglądać dłużej niż przez 30 sekund. Taka prawda...

Axel

Desperado 2 to jeden z najgorszych filmów jakie widziałem... a te wszystkie Małe Agenty?
Gościu kumpluje z Tarantino, próbuje powtarzać jego styl, jednak on, w przeciwieństwie do Quentina, podchodzi pod gównianą komerchę.
Tylko El Mariachi i Desperado, reszta to szajs.

Bruce_Lee

próbuję powtarzac jego styl? hmm? Rodriguez ma swój własny unikatowy styl.Wystarczy zobaczyc Grindhouse żeby dostrzec różnice między nimi.Albo też Cztery pokoje gdzie panowie maja do dyspozycji po jednym segmencie.Boli mnie to że często zapomina się o Robercie ,a nie jest on wcale gorszym reżyserem od "czcigodnego" Quentina.

mortu

Zgadzam się z twoją wypowiedzią. Zastanawia mnie tylko dlaczego tak jest?

bafomet

bo Rodriguez uczepił się tych filmów inspirowanych horrorami klasy b,wiadomo dużo trupów itp.Tak samo jak wciąż robi małych agentów tak też wciąż wraca do filmów typu From Dusk Till Dawn ,przykładowo można tu dać Planet Terror.Robert już taki jest zamiast wielkiego kina zobaczymy kolejną część Maczety.Nie żeby mi się nie podobało ale po prostu stać go na coś większego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones