Robert RodriguezI

Robert Anthony Rodriguez

7,2
5 290 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Rodriguez

Ale przez to że to był pastisz, Rodriguez zrobił identyczny film jakie powstawały 10-20 lat temu, czyli lekko mówiąc padaczkę. Równie dobrze ktokolwiek z twórców filmów o zombie mógł nakręcić film w dzisiejszych czasach i powiedzieć że to pastisz filmów z lat 80-tych. Żadna różnica. Gdyby ten film powstał we wspoknianych latach 80-tych to może byłby hit, chociaż i tak chyba uznałbym Powrót Żywych Trupów 1,2,3 za lepsze filmy, bo przynajmniej w malutkim stopniu co prawda ale realne. Planet Terror bardziej mi się kojarzy z Nagą Bronią i żartem z żartu. Nic w tym filmie nie jest choćby odrobinkę udające rzeczywistość, czysta komedia. Beznadziejna fabuła (pewnie o to chodziło) słaba gra aktorska (pewnie o to chodziło) cała akcja i wogóle scenariusz beznadziejny (pewnie o to chodziło) wszyscy pieją z zachwytu. Gdyby na końcu przed kamerą Rodriguez się zesrał na oczach widzów, to ci widzowie z radości chyba też by kupę zrobili. Film jest słaby jako pastisz, film jest słaby jak którekolwiek filmy Rodrigueza który za grosz nie ma talentu swojego promotora Tarantino. Nie wiem dlaczego tak wysoka nota, ale mam pomysł. Niedawno kumpel gorąco polecał mi film. Mówi super film Rodrigueza tego od Tarantino - musisz obejrzeć i dał mi dvd z filmem Hell Ride. Po obejrzeniu tego cacka prawie się porzygałem i pewnie tak rozkwita fenomen Rodrigueza tego kolesia od Tarantino. Ja nie boję się użyć tego określenia. Koleś jest beznadziejny i robi słabe filmy

Bartekh28

Co do PT się zgodzę w pewnym sensie. To był po prostu film Grindhouse'owy. Quentin w swoim segmencie zrobił hołd dla tego typu kina, ale film technicznie na najwyższym poziomie i z większym urokiem. Co do Rodrigueza to "Sin City", "Desperado" i przede wszystkim "Od zmierzchu do świtu" uważam za świetne filmy. Przy każdym z nich jednak miał pomoc Quentina więc to trochę symptomatyczne.

neo_angin

Ty tu nie pier dol głupot synku, bo te dwa filmy powinny byc liczone jako jeden

napruto

W stamach są, a w europie nie.

użytkownik usunięty
Bartekh28

Zgodził bym się z tobą w 100% gdybyś to pisał o Maczecie ;) Planet Terror uważam za dobry film.

Maczeta to kino tego samego pokroju co Planet Terror

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

Raczej próbowała taka być

wyszedł nawet minimalnie lepszy

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

twoim zdaniem

Bartekh28

Robert i Quentin to praktycznie ta sama osoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones