Robert RodriguezI

Robert Anthony Rodriguez

7,2
5 294 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Rodriguez

Jest pewna różnica wyraźnie oddzielająca Rodrigueza i Tarantino. Mianowicie Quentin ma dystans do tego co robi. Rodriguez zaś swoje bzdury traktuje bardzo poważnie.

rukasu333

bo co ? znasz ich tak dobrze ?

Leon_B_Fink

Wystarczy przeczytać parę wywiadów z każdym z nich.

rukasu333

czytałem mnóstwo, i nie widze by rodriquez nie mial dystansy, po prostu nie wszystko co robi rodriquez jest pastiszem,


nie ulega natomiast najmniejszej wątpliwości że to tarantino jest lepszym reżyserem, ale nie wierze ze rodriquez robił grindhouse czy od zmierzchu do świtu z jakąkolwiek powagą

Leon_B_Fink

Możliwe, że masz rację, jednak to dopiero Tarantino uświadomił Rodrigueza czym Grindhouse jest. Czyli Robert umiłowanie do tego typu rzeczy miał już jakby we krwi.

rukasu333

Na Grindhousie to Ci panowie się wychowali. Oglądali na exploitation, zanim w ogóle się poznali, więc to nikt, nikogo o niczym nie musiał uświadamiać.

PS. Planet Terror według mnie było lepsze od Death Proof.

rukasu333

mi też bardziej podobało się Planet Terror. Do założyciela tematu: jestem ciekawa ile filmów Rodrigueza obejrzałeś, że wystawiasz taką opinię?? może i nie ma super wybitnych obrazów w swojej filmografii, może i nie dorasta Quentinowi do pięt, jednakże, nie wiem jak można zarzucać mu, że nie ma dystansu do tego co robi. Wystarczyło by obejrzeć jego nowelkę w Czterech pokojach, gdzie w roli trupa obsadził swoją ówczesną żonę. To chyba świadczy, że jednak podchodzi z humorem do tego co robi.

pozdr.

Tarantinka19

Obejrzałem jego wszystkie filmy. Ale ok. Każdy ma swoje zdanie i ja je szanuję.

rukasu333

Nie waerto nawet ich ze sobą porównywac, przecietnego reżysera do Q.T

PS:Planet Terror to wielkie gówno, a Death Proof mi sie bardzo podobalo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones