Robert RodriguezI

Robert Anthony Rodriguez

7,2
5 294 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Rodriguez

nie cierpie tego czlowieka a raczej jego filmow... on ma jakas flegmomanie. 'oni' i 'od zmierzchu do switu' to chyba jego najwieksze porazki.

psychopatka

oj kolezanko, chetnie bym Cie zlinczowal za gloszenie takich herezji

użytkownik usunięty
proroc

ja również

psychopatka

wiadomo skąd się wziął twój nick :P

użytkownik usunięty
psychopatka

Filmy Rodrigueza, tak samo jak Tarantino trzeba rozumieć - obaj mają specyficzny styl :)

użytkownik usunięty

"Lubić", "czuć" - to rozumiem. Ale co jest w ich filmach do "rozumienia" rozumiem już nie bardzo. :)
Tym bardziej, że ich obrazy dosyć się różnią i poza tym, że się kumplują i zrobili razem jeden film, niewiele Panowie mają ze sobą wspólnego. ;)

To tak jakbyś powiedział, że "Modę na sukces" trzeba rozumieć :-D

psychopatka

Obejrzałem chyba 4 czy 5 jego filmów, po czym wystawiłem chłopakowi mocne 2/10...
Podziwiam go nawet w pewnym sensie, bo żeby seryjnie takie gówno kręcić to jednak trzeba mieć talent.

Kagan

zgadzam sie z przedmowca
mi sie filmy tarantino podobaja a rodriguez robi jakas papke bez smaku i zapachu
moje zdanie

malenka1722

prawdpodobnie przez to gowno bez smaku, ktore produkuje jest taki uznany w hollywoodzkim swiatku wy znawcy od siedmiu boleści :D

psychopatka

"Oni" jest zabawne. Można se obejrzeć dla jaj. A "Od zmierzchu..." wymiata :D Głównie dzięki Tarantino w jednej z głównych ról

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones