Robert RodriguezI

Robert Anthony Rodriguez

7,2
5 294 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Rodriguez

spier....lił desperado 2, ale naleza mu sie poklony za pierwsza czesc, o serii malych agentow sie nie wypowiem bo nie widzialem - uratowac go moze sin city ktory jak na razie nie prezentuje sie zle - do dorwania jest juz kinowka, niedlugo bedzie dvd-rip, nie polecam na czekanie, az pojawi sie w kinie (wakacje) ;]

Szczepan

Rodriguez nie bez przyczyny Desperado 2 wypromował jako Pewnego razu W Meksyku, ma to wskazywać an to ,że doczynienia będziemy mieli z zupełnie innym filmem. Zresztą to czasem nawet w filmie wychodzi (np. obecność Trejo w obsadzie, który grał także w pierwszej części gdzie został uśmiercony). Wg Mnie PRWM jest znaczie lepszym filmem niż D1 dlatego bo jest utrzymane bardziejw stylu Tarantino, jest ironiczne i naciągane, ale z założenia. Wg Mnie w filmografii Rodrigueza znajduje się tylko jeden lepszy film niż PRWM (czy D2 jak wolisz) i jest to Sin City. A co do Małych Agentów to był to największy błąd Roberta ;)

Cosimo_Villa_Nova

ponoć Rodriguez Małych Agentów nie wyrezyserował w celu zdobycia nowych pieniędzy, ani nic takiego. Ponoć był to prezent dla jego syna. Jeśli tak, to wg mnie jest to zrozumiane. Ponoć do MA 2 scenariusz napisał jego syn...

Satch

nie ponoć,a le na pewnoe- Robert R:) tak utrzymuje i nie zdziwiłym się, na płycie dvd do MA3(no co, w gazecie byli z w pogoni za amy:P)sa nawet filmy ktore Roriguez krecil z synem:)Facet kocha swoje dziciaki i robi dla nich filmy:) jako film dla dzieci MA to naprawde niezle kino akcji:)

Satch

Ciekawe czy np. sym Rodrigueza i córka Banderasa się przyjaźnią (chodzą do siebie na urodziny?) Bo to całe towarzystwo wydaje się niezła paczka ;P Jak Salma urodzi, jej dziecko też pewnie będzie sie spotykac z tamtymi...

Szczepan

pierweszą częścią desperado było przeciez "El Mariachi"

Leon_B_Fink

El Mariachi to teoretycznie pierwsza część Desperados, bo Desperados to jakby remake - praktycznie ta sama historia, ale nakręcona za grubszą kasę (i z normalnymi wózkami do kamery, a nie a kamerzysta na wózku inwalidzkim :P taka ciekawostka :P)

wobix

Świetne jego filmy to "Sin City" i "Desperado" oraz "Od zmierzchu do świtu" i mam nadzieję, że "Grindhouse:Planet Terror"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones