Robert Sean Leonard

Robert Lawrence Leonard

8,8
9 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Sean Leonard

no ale wiecie chyba, ze teraz wyglada nieco inaczej?;) wkoncu ma juz swoje lata(znowu bez przesady;))heh.pzdr

Chyba żartujesz, teraz wygląda jeszcze goręcej niż w 'Dead Poets Society'! Patrz: House, M.D.

użytkownik usunięty
ewka_tal

W "Stowarzsyzeniu umarłych poetów" jest przeboski, chociaż teraz też niczego sobie :-) U mnie przebił już House'a, jeśli chodzi o bohaterów tego serialu :)

no . masakrycznie ! jest naprawdę dobrym aktorem , a w sup to normalnie dech mi zapierało jak go widziałam . śliczny był tam .

Słodki jest.. i tyle =*.
W SUP świetnie zagrał =).

no soreczki ale moim zdaniem teraz wygląda o wieeele lepiej.....! :))

Robert ma wspaniałą urodę... Za młodu jego twarz była po prostu piękna, niewinna, pełna optymizmu...

Dzisiaj troszkę stracił swój młodzieńczy urok. Nadal ma jednak to, co mnie w nim zachwyca: śliczne oczy, delikatny uśmiech... :)

Eleanor_Caufield

A jak wyglął za młodu? Ma ktoś może linka?

kathi

http://www.fluffhouse.org.uk/yves/rsl.jpg
najśliczniejsze zdjecie jakie kiedykolwiek widziałam ^^...

Eleanor_Caufield

no faktycznie miodzio xD
za krótki, za krótki

kathi

taaa... boski jest ;D ;D


<buuuu za krótkiiiiii>

Jejku, on jest taki słodziutki ^^ !!
Eleanor, troszkę dziwne to zdjęcie ;-P...

Jee nadal jest strasznie przystojny, w SUP był moim zdaniem najsłodszy ;* ale lata biegną a robert dalej zachowuje swój chłopiency urok

False96

w SUP był chyba nawet ładniejszy niż Johnny Depp ;d
a on jest moim ideałem i przebić go bardzo, bardzo trudno ;)

Zgadzam się, że wciąż jest przystojny i że w SUP był cudny, ale dla mnie najlepiej wyglądał w Swing Kids (http://www.greenfilms.com/gcimages/Robert.jpg - zdjęcie z tego okresu) :3 Po prostu cud, miód i orzeszki ^^

picia909

W Housie wygląda goręcej, jest bardziej męski i przystojny <3 Moja ulubiona postać (jeszcze lubię Chase'a :P) Świetny aktor!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones