Robert ShawI

8,2
5 320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Shaw

Wczoraj obejrzałem "Szczęki" i jestem zachwycony postacią stworzoną przez Shaw'a. Brawo!

ThatLastGuy

Świetnie zagrał.

ThatLastGuy

swietna postac a scena opowiesci o rekinach polujacych na amerykanskich marynarzy II WW wgniata w fotel

ThatLastGuy

Historia zatopienia USS Indianapolis. Perełka i ten tembr głosu. Cierpnie skóra.

użytkownik usunięty
ThatLastGuy

młodo zmarł

Mistrzostwo ten jego Quint. to FAKT !!! ;-) .....
Polecam również gorąco min: jego kreacje króla Henryka VIII w dramacie "Oto jest głowa zdrajcy" .Wybitny aktor !!! ...Szkoda że nie ma go w TOP 100.Przez między innymi takie kreacje jakie wcześniej wymieniłem zasłużył na to.

użytkownik usunięty
Bondman

dziękuję, obejrzę.

ThatLastGuy

Też uważam, że Shaw ukradł Scheiderowi i Dreyfussowi film, cała trzecia część filmu podczas polowania na rekina, to właśnie przede wszystkim Robert Shaw. To on nadaje rytm i klimat całości. Jego rola najbardziej zapada w pamięć. Wielki aktor. I co ciekawe - zagrał tak przekonująco amerykańskiego rybaka, mimo że jest Brytyjczykiem.

ThatLastGuy

Jako Henryk VIII w "Oto jest głowa zdrajcy" też był doskonały. Ten jego zdebilowaciały rechot, kiedy wyskakiwał z łódki w błoto. Mistrz.

Hnyszard

Ciągle nie mogę się na ten film załapać! Chyba niedawno był w telewizji i znowu go przegapiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones