Robert Sigl

5,7
6 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Sigl

Przez ten film, co teraz chce kręcić mam podejżena, że to skończony głupek leśny :/

Keodred

Dobra uwaga. Też tak sądzę.

anma_2

Chciałem to inaczej napisać, ale by mi post zablokowali, jakby ktoś zgłosił :)

Keodred

podejrzenia* chyba? :) ta? to chciales napisac? pisze glupoty bo mi pisze ze za krotki.xD

Volturi

Dokładnie to chciałem napisać! :D

Keodred

A te jedynki, to od was, choć nie widzieliście, ani jednego jego filmu?

Delianne

Te jedynki to od nas, bo nie chcemy widzieć an jednego jego filmu. W ogóle faceta nie chcemy widzieć!

Keodred

Ale takich ocen nie wstawia się za samą koncepcję! Ludzie! Mi się np. nie podobała fabuła Constantine, Biblia Piekieł, syn Szatana, Gabriel jest po ciemnej stronie, bla, bla, bla, bla. A nie było źle. Nie podobało mi się o czym mówił Brown, Chrystus miał żonę, ba, nawet dzieci, a książka jest przednia! Wiesz dlaczego? Bo to FIKCJA, zwykły wymysł. Co z tego, że chce zbić kasę? Kto nie chce?
P.S. Założę się, że teraz udajecie wspaniałych chrześcijan, by tylko coś skrytykować. przepraszam za krzywdy, które wyrządziłem...A w rzeczywistości...Ehh

Delianne

Hahahaha "przepraszam za krzywdy, które wyrządziłem" przepraszam za to, niechcący wkleiłam skopiowany tekst

Delianne

Nie, nie udaję wspaniałego chrześcijanina - Ale to we mnie uderza!

Keodred

A niedawno wyszła książka opowiadająca o młodości Jezusa, a głównym bohaterem jest jego najlepszy przyjaciel, którego powołały do życia anioły, by opowiedział tą historię (tytuł "Baranek"). Jeśli film nie będzie miał zbyt kontrowersysjy (zapewne będzie głośno, ale oby tylko obeszło się bez głupich dowcipów), to może nie będzie najgorzej (ewentualnie sprawdzą się twoje podejrzenia).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones