Robert Sigl

5,7
6 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Sigl

Tylko nurtuje mnie jedna myśl- jaki to będzie gatunek filmu :P ?

Darth_Mail

Pewnie jakiś thriller.

Darth_Mail

Komedia. Thriller byłby zbyt poważny, a komedia z takim pomysłem mogłaby się udać (tylko by nie było zbyt kontrowersyjnie).

speiderman

To i tak jest kontrowersyjne, a nawet więcej, obraźliwe. To tak, jakbym nakręcił film o matce tego reżysera, że się sprzedawała. Ciekawe, czy byłby zadowolony :P

Keodred

Słucham? Toś teraz walnął chłopie. Nikt tu nikogo nie obraża.

Delianne

Niby film jak każdy inny, co? Uderza jak nic w moją wiarę.

Keodred

Niby jak, jeśli można zapytać?

Delianne

Przeinacza to, co było w Ewangelii, zrobią z wiary jakąś filmową sieczę z Hindusami! I to nie będzie film kręcony, jak np. Troja, czy Król Artur, ale film, który jest ewidentną prowokacją! Nie zauważasz tego?

Keodred

Filmową sieczkę z Hindusami? O czym ty właściwie mówisz?

Co w związku z tym, że przeinacza to co jest w Biblii? Nie można potępiać z tego powodu, że ktoś sobie wymyślił (i w cale nie uważa, że to prawda) iż ktoś posiada złe rodzeństwo. Jestem praktykującą chrześcijanką i nie widzę w tym nic złego. (w naszej naturze powinno leżeć zdolność do wybaczania, a ty potępiasz!)

I dlaczego do cholery jasnej przetoczyłeś mi przykłady filmów takich jak Troja, czy król Artur? I co może ja też się pozłoszczę bo filmy nie trzymają się faktów?

Delianne

No właśnie o to mi chodziło, że tamte filmy nie trzymają się faktów... ale one nie przeinaczają niczyjej religii... Ktoś kto wpadł na tak durny pomysł musi mieć świadomość, że to jest nie w porządku, a pomimo to chce zrobić taki film, żeby sprowokować.

Keodred

Ale to nie jest, nie w porządku! Reżyser chciał nakręcić jakiś film, który zwróci twoją uwagę, żeby zarobić. Po to się robi filmy! (z małymi wyjątkami). Powiedz mi czy Ty złościłbyś się, gdyby ktoś nakręcił o Twoim złym bracie bliźniaku, Twoim PRZECIWIEŃSTWIE, eksponując bardziej Twoje pozytywne cechy? Bo ja nie i nie widzę w tym nic złego, nawet jeśli pozmieniał fakty w Biblii (choć Biblia zawiera BARDZO mało faktów) Biblia pozostaje Biblią i nic tego nie zmieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones